امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114857
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،یکی از احتمالاتی که ممکن است هر مسافر هواپیما با آن روبرو شود سوانح هوایی است و عملکرد ...

به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،یکی از احتمالاتی که ممکن است هر مسافر هواپیما با آن روبرو شود سوانح هوایی است و عملکرد درست در این زمان می‌تواند جان مسافران را نجات دهد.

شرکت بریتیش ایرویز بریتانیا به همین منظور دوره‌هایی را برای آموزش مسافران ارائه کرده است و از سال 2004 تاکنون در حدود 15 هزار نفر در این دوره‌ها شرکت کرده‌اند.

شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها، با شرایطی که ممکن است در هنگام یک حادثه هوایی رخ دهد آشنا می‌شوند و به آنها آموزش داده می‌شود که یاد بگیرند در این مواقع چه واکنشی نشان دهند.

«اندی کلاب» که یکی از آموزش دهندگان این برنامه است، در این مورد گفت: ما آموزش را با یک تمرین خروج اضطراری از هواپیما آغاز می‌کنیم و این کار افراد را به فکر وا می‌دارد و به آنها می‌آموزد که در مواقع اضطراری چه رفتاری از خود نشان دهند و با استفاده از دستورالعمل‌ها واکنشی درست داشته باشند.

وی افزود: مهمترین نکته آن است که این موقعیت احساس می‌شود و این از اهمیتی حیاتی برخوردار است. سپس آنها یاد می‌گیرند که با باز کردن درهای روی بال‌ها، چگونه از هواپیما خارج شوند.

در داخل هواپیمایی که شرایط اضطراری شبیه‌سازی شده است، شرکت‌کنندگان دستورهای ایمنی مهمان‌دار هواپیما را اجرا می‌کنند.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها