امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114861
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
یحیی سخنگویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه با هماهنگی‌های صورت گرفته فی‌مابین معاونت‌های سازمان بهزیستی از جمله حراست و منابع ...

یحیی سخنگویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه با هماهنگی‌های صورت گرفته فی‌مابین معاونت‌های سازمان بهزیستی از جمله حراست و منابع انسانی به زودی کارت‌های جدید معلولان صادر خواهد شد اظهار داشت: دستگاه‌های مورد نیاز در این زمینه خریداری شده و قرار است طی زمان‌بندی  مشخص کارت‌ها چاپ و توزیع شود.

وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود طی ماه جاری مراحل اولیه صدور کارت‌های جدید معلولیت انجام بگیرد ضمن این که با توزیع کارت‌های جدید، اعتبار کارت‌های قدیمی ساقط خواهد شد.

سخنگویی با بیان اینکه یکی دیگر از برنامه‌های سازمان بهزیستی کشور در شش ماهه دوم سال جاری تامین تجهیزات توانبخشی معلولان از جمله ویلچر، عصا، واکر ... است گفت: به همین منظور اعتبارات مرحله سوم تامین تجهیزات به استان‌ها ابلاغ خواهد شد.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور خاطر نشان کرد: یکی از سیاست‌های سازمان بهزیستی توانمند سازی معلولان است که در این زمینه اعتبارات خوبی در سال جاری پیش‌بینی شده و امیدواریم با حمایت دستگاه‌های دولتی درصد اشتغال معلولان در دستگاه‌های دولتی افزایش یابد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها