امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114873
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
تبارک سبحانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به تمهیدات کمیته امداد استان تهران در سال تحصیلی جدید برای

تبارک سبحانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به تمهیدات کمیته امداد استان تهران در سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان و دانشجویان مددجو اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده به هر دانش‌آموز 130 هزار تومان و به هر دانشجو 180 هزار تومان بن داده می‌شود.

وی تصریح کرد: کمیته امداد استان تهران برای نخستین بار اقدام به برگزاری نخستین فروشگاه پاییزه ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان کرده است.

سبحانی گفت: به همین منظور بن‌هایی برای خرید لوازم التحریر و پوشاک در نظر گرفته شده ایت که این بن‌ها به دانش‌اموزان و دانشجویان مددجو داده می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد خمینی(ره) استان تهران تصریح کرد: عرضه کنندگان تولیدات در فروشگاه پاییزه از مددجویان توانمند شده توسط کمیته امداد هستند.

وی گفت: دارندگان بن مددجویی می‌توانند با مراجعه به فروشگاه پاییزه اقلام مورد نیاز خود را خریداری کنند.

سبحانی گفت: این فروشگاه تا 10 مهر برپا است ضمن این که خرید برای عموم آزاد است.

مدیر کل کمیته امداد خمینی(ره) استان تهران در پایان گفت: محصولات عرضه شده در این فروشگاه از تخفیف ویژه‌ای برخوردار است ضمن این که فروشگاه از ساعت 8 صبح الی 21 به جز روزهای تعطیل آماده پذیرایی از خانواده‌ها است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها