امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114874
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی 94 -  93  به پایان رسیده است و داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند یا می خواهند اطلاعات فرم ثبت نام خود را ویرایش و مدارک ارسالی را تکمیل کنند می توانند در مهلت مقرر این کار را انجام دهند.

داوطلبان این آزمون می توانند از ساعت 9 صبح فردا 5 مهر تاروز 9 مهر و ساعت 23 به منظور ثبت نام، ویرایش اطلاعات و تکمیل مدارک به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند.

این فرصت به هیچ وجه قابل تمدید نیست و انتقال و جابجائی در مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) ممنوع است.

آزمون تمام رشته ها به صورت متمرکز توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی در 9 شهر تهران، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد ، اهواز، کرمان و کرمانشاه برگزار خواهد شد.

کارت آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی 94 - 93 در روزهای 29 و 30 مهرماه به صورت اینترنتی توزیع می شود.

این آزمون نیز در روز اول آبان ماه برگزار شده و کلید اولیه در ساعت 18 روز 8 آبان و کلید نهایی در روز 25 آبان منتشر خواهد شد.

داوطلبان آزمون در روزهای 7 تا 10 آبان فرصت دارند اعتراض خود به سوالات آزمون را تنها به صورت اینترنتی ارسال کنند.

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون (دو برابر ظرفیت) و انتخاب محل تحصیل به صورت اینترنتی در 12 آذرماه اعلام می شود و پذیرفته شدگان در این دوره در روزهای 23 تا 29 آذرماه باید در مرحله دوم شرکت کنند.

نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی 94 - 93 در چهارم بهمن ماه 93 اعلام می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها