امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114877
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره ورود یک دستگاه کامیون به داخل ساختمان اظهار داشت: در ساعت 9:41 صبح امروز دو دستگاه خودرو در ...

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره ورود یک دستگاه کامیون به داخل ساختمان اظهار داشت: در ساعت 9:41 صبح امروز دو دستگاه خودرو در بلوار آفریقا خیابان ناهید شرقی برخورد می‌کند و ماموران آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: ماموران سه ایستگاه آتش‌نشانی پس از اعلام در محل حادثه حضور پیدا می‌کنند که مشخص می‌شود یک دستگاه کامیون در اثر برخورد با یک خودروی 206 از مسیر اصلی منحرف و با یک ساختمان 5 طبقه مسکونی برخورد می‌کند و در همان محل متوقف می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: راننده این خودور در داخل کامیون محبوس شده بود که آتش‌نشانان ساکنان این ساختمان 5 طبقه را خارج و با تجهیزات هیدرولیکی بدنه اتاقک کامیون را برش داده و این راننده 25 ساله را از خودرو خارج کردند.

ملکی بیان داشت: خوشبختانه این راننده زنده مانده بود ولی از ناحیه دو پا به شدت آسیب دیده بود که به عوامل اورژانس تحویل داده شد در ساعت 12:23 عملیات این حادثه به پایان رسید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها