امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11488
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۷
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌های گروهی هنگ کنگ می‌نویسند فرویت چان پس از ده سال دوری از فعالیت‌های سینمایی، با یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌های گروهی هنگ کنگ می‌نویسند فرویت چان پس از ده سال دوری از فعالیت‌های سینمایی، با یک فیلم علمی تخیلی بر می‌گردد.

این فیلم علمی تخیلی با حال و هوای دلهره‌آور واکشن خود، براساس قصه یک کتاب پرخواننده و موفق به نام «گم‌شده‌ای در مونکوک» ساخته خواهد شد.

چان قصد دارد« نیمه شب بعدی» را برای ماه ژوئن امسال جلوی دوربین ببرد. او فیلم تازه‌اش را با همکاری بازیگران ساخته‌های قبلی خود می‌سازد.

این بازیگران عبارتند از : وونگ یو نام، چوبی تین یو و سام لی. قرار است چند بازیگر مطرح دیگر هنگ کنگی و چینی هم به جمع بازیگران فیلم اضافه شوند.

خط اصلی قصه فیلم درباره گروهی از مسافران یک مینی‌بوس است، که از داخل یک تونل پدیدار می‌شوند. به زودی مشخص می‌شود هر یک از این مسافران، مدتی قبل در محل‌های متفاوت گم و مفقود شده‌اند.

به زودی تک تک مسافران این مینی‌بوس دوباره گم و ناپدید می‌شوند. یک مامور ورزیده اداره پلیس مامور تحقیق درباره این پرونده مرموز و پیچیده می‌شود.

یافته‌های این مامور پلیس، او را وارد دنیایی عجیب و غریب و پر رمز و راز می‌کند، که او اصلا انتظارش را نداشته است. ماجراجویی‌های فیلم، از این جا شکل اصلی خود را پیدا می‌کند.

فرویت چان یکی از فیلم‌سازان سرشناس مستقل هنگ کنگی است که به خاطر نگاه خاص و تلخ خود به زندگی مردم کشورش از شهرت بالایی برخوردار است.

این فیلم‌ساز از سال 2004 به این سو، تعدادی فیلم کوتاه و بلند سینمایی در خارج از هنگ کنگ کارگردانی کرده و حالا پس از یک دهه، دوباره فیلمی را در سرزمین مادری‌اش می‌سازد.

آخرین فیلمی که در هنگ کنگ کارگردانی کرد درام ترسناک «دامپلینگ» بود. این فیلم در اوایل سال 2004، نمایش موفقیت‌آمیزی در سینماهای هنگ کنگی و دیگر کشورهای جنوب آسیا داشت.

فرویت چان کار فیلم‌سازی را از سال 1991 آغاز کرد و تا به حال 12 فیلم بلند سینمایی ساخته است. او قبل از شروع کار فیلم‌سازی، به عنوان بازیگر با محصولات سینمایی کشور خود همکاری داشت.

وی از سال 1985 بازی در فیلم‌های سینمایی راشروع کرد و پس از ورود به دنیای فیلم‌سازی، همچنان به بازی در فیلم‌های سینمایی ادامه داد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها