امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114918
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از المیادین، آمریکا اعلام کرد که حملات هوایی بیشتری را به مناطقی که داعش در آنجا ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از المیادین، آمریکا اعلام کرد که حملات هوایی بیشتری را به مناطقی که داعش در آنجا حضور دارد، انجام خواهد داد.

همچنین رسانه‌های محلی گزارش دادند که جنگنده‌های آمریکایی شهر عین العرب(کوبانی) در شمال سوریه را که بنابر گزارش برخی رسانه‌ها به کنترل نیروهای داعش درآمده است، بمباران کردند.

شهر عین العرب که کردها به آن کوبانی می‌گویند در شمال حلب قرار دارد و 44 هزار نفر سکنه دارد که اغلب آنها کرد هستند و طی چند هفته اخیر توسط تروریست‌های داعشی به محاصره درآمده‌ است.

المیادین گزارش داده که جنگنده‌های آمریکایی غرب شهر عین العرب(کوبانی) را هدف قرار داده‌اند و این درحالی است که داعشی‌ها در این منطقه حضور ندارند.

المیادین با تکذیب خبر سقوط شهر عین العرب(کوبانی) به دست داعش تاکید کرده که درگیری‌های شدیدی در سه محور شرقی، شمالی و جنوبی این شهر در جریان است.

از سوی دیگر المنار خبر داد که ارتش سوریه در حومه دمشق در دو منطقه عدرا و جوبر پیشروی قابل توجهی داشته است و توانسته  با عقب راندن افراد مسلح از این منطقه حساس کنترل نیروگاه‌های برق این مناطق را از دست تروریست‌ها خارج کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها