امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114924
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار تئاتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیزدهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر ایران عصر روز پنجشنبه؛ سوم مهرماه در ...

به گزارش خبرنگار تئاتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیزدهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر ایران عصر روز پنجشنبه؛ سوم مهرماه در حضور هنرمندان تئاتر، اعضای انجمن و اصحاب رسانه در تالار ایوان شمس برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در سیزدهمین گردهمایی سالانه این انجمن که به همت انجمن منتقدان و نویسندگان تئاتر برگزار شد نکوداشتی برای حمید امجد و دکتر یونس شکرخواه گرفته شد.

اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان تئاتر برای این گردهمایی برگزیده‌هایی از نمایش، گروه تئاتر، مسابقه مطبوعاتی انجمن، خبرنگار فعال و ... در سال 92 را انتخاب کردند که اسامی آن ها به شرح ذیل است:

در بخش عکس مهسا صفاری پور، در بخش یادداشت مطبوعاتی امین عظیمی، در بخش گفت و گو، فرزانه ابراهیم زاده، در بخش مقاله پژوهشی، مجید کیانیان و محمد جعفر یوسفیان کناری، در بخش نقد، فروغ سجادی و در بخش گزارش نیز جواد عاطفه نفرات برگزیده اعلام شدند.

همچنین در بخش مقاله ژورنالیستی نیز سید جواد اشکذری شایسته دریافت جایزه شناخته شد و از اکرم محمدی عضو و خبرنگار فعال انجمن نویسندگان و منتقدان تئاتر تقدیر به عمل آمد که وی جایزه اش را از جواد مجابی دریافت کرد.

در بخش بهترین گروه نمایشی نیز گروه نمایش «آران» به عنوان گروه برگزیده نمایشی انتخاب شدند.

مشروح گزارش این جشن متعاقبا منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار