امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114933
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «شهود» که با کارشناسی و حمایت سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «شهود» که با کارشناسی و حمایت سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس در اول اردیبهشت امسال رونمایی شد، اکنون به چاپ سوم رسیده است.

خوانندگان این کتاب در نظرسنجی اعلام کرده‌اند، یکی از عوامل جذب کتاب، رویاهای صادق و ارتباط ماورایی داشتن شهدا با خانواده‌ها و دوستانشان است.

در کتاب «شهود» به نویسندگی «نادره عزیزی‌نیک» بخشی از خاطرات 5 خانواده از هزاران خانواده شهید هشت سال دفاع مقدس، مستند‌نگاری شده است.

به گفته نادره عزیزی‌نیک، کتاب «شهود» بر اساس خواب‌هایی که خانواده شهدا دیده و به وقوع پیوسته‌اند، نوشته شده است که در ابتدای هر بخش این کتاب روایتی مختصر از زندگی شهید نوشته شده و پس از آن به خاطرات خانواده شهدا پرداخته شده است.
 


 

کتاب «شهود»، زندگینامه و خاطرات شهیدان «مجید ابوطالبی»، «عباسعلی فردی»، «علیرضا عاصمی»، «سیدعلی محمد میرداماد اصفهانی» و شهید «سیدرضا قائم مقامی» است که با کارشناسی و حمایت سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس به چاپ سوم رسیده است.

این کتاب در 104 صفحه با قیمت 5000 تومان توسط سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس چاپ و توزیع شده است که علاقه‌مندان برای تهیه آن می‌توانند به شماره تلفن‌ 88174430 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها