امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114935
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در پی اکران فیلم‌های سینمایی در روی پرده سینماهای کشور فیلم سینمایی «شهر موش‌ها 2»، ساخته مرضیه برومند تا پایان روز ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در پی اکران فیلم‌های سینمایی در روی پرده سینماهای کشور فیلم سینمایی «شهر موش‌ها 2»، ساخته مرضیه برومند تا پایان روز گذشته پنجشنبه 3 مهرماه به فروش 6 میلیارد و 300 میلیون تومانی رسید.

علی سرتیپی تهیه‌کننده و مدیر عامل موسسه فیلمیران که پخش این فیلم را برعهده دارد به خبرنگار سینمایی فارس گفت: این فیلم تا پایان روز گذشته در تهران 3 میلیارد و 700 میلیون تومان و در شهرستان 2 میلیارد و 600 میلیون تومان به فروش رسیده است.

وی فروش «شهر موش‌ها 2» را در روز پنجشنبه 210 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: دیروز به دلیل ایام شهادت امام جواد (ع) سینماها پس از نماز مغرب اکران خود را آغاز کردندو این فروش به این دلیل است.

بنابر این گزارش فیلم سینمایی «شهر موش‌ها 2» در حال حاضر 85 سینما در کل کشور در اختیار دارد و حدود یکماه از اکران آن می‌گذرد که این فروش 6 میلیاردی نویدبخش پیشه‌ای بسیار خوب برای آخرین مرضیه برومند به شمار می‌آید.

بر اساس این گزارش فیلم سینمایی «خواب‌زده‌ها» ساخته فریدون جیرانی در مدت 8 روز به فروش 235 میلیون تومانی دست یافت. این در حالی است که فروش «خواب‌زده‌ها» در تهران تا پایان روز پنجشنبه سوم مهرماه 175 میلیون تومان و در شهرستان 60 میلیون تومان از گیشه را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر 24 سینما در کل کشور در اختیار دارد.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری نیز که پخش فیلم سینمایی «خانوم» ساخته تینا پاکروان را بر عهده دارد در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس فروش این فیلم را طی مدت 9 روز نمایش 101 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: «خانوم»، روز چهارشنبه 10 میلیون تومان و پنجشنبه 21 میلیون تومان از گیشه را به خود اختصاص داده است.

وی فروش این فیلم را در شهرستان 21 میلیون تومان اعلام کرد.

سعید خانی مدیر پخش موسسه نسیم صبا هم فروش فیلم سینمایی «آرایش غلیظ»‌ ساخته حمید نعمت‌الله را تا پایان روز پنجشنبه سوم مهرماه در تهران 231 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: با توجه به اینکه فروش فیلم «شهر موش‌ها2» در شهرستان‌ها خیلی خوب بوده است و ما نیز هنوز سینماهای شهرستانمان کامل نشده است با این حال در شهرستان 70 میلیون تومان فروخته‌ایم که امیدواریم طی روزهای آینده این فروش بهتر شود.

خانی گفت: در حال حاضر 25 سینما در سراسر کشور در اختیار داریم و با این حال طی مدت 9 روز نمایش 301 میلیون تومان سهم «آرایش غلیظ» از گیشه سینماهای کشور بوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها