امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114947
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
«امین زندگانی» در گفت‌و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این روزها در حال بازی در سریال «همه چیز آن جا هست»  به کارگردانی  شهرام شاه حسینی ...

«امین زندگانی» در گفت‌و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این روزها در حال بازی در سریال «همه چیز آن جا هست»  به کارگردانی  شهرام شاه حسینی هستم این سریال قرار است اواسط آبان ماه  پخش شود.  در این اثر نقش پسری به نام مهدی  را بازی می‌کنم که درگیر مشکلات خانوادگی‌اش هست و سعی دارد به نوعی آنها را رفع کند.

وی ادامه داد: یکی از ویژگی‌های مهدی،  مذهبی  و سنتی بودنش است. گرچه  او به نوعی نماینده نسل جدید به شمار می‌رود، اما به فرهنگ و سنت‌ها علاقه زیادی دارد. در این سریال تعامل خوبی بین افراد مسن و جوان وجود دارد به همین دلیل روابطی که بین آنها وجود دارد بسیار نوستالوژیک است.

او اضافه کرد: «همه چیز آن جا هست»  یک ملودرام خانوادگی است و با توجه به قصه‌ای که دارد امیدوارم بتواند مخاطبان زیادی را با خودش همراه کند. فضاهای ایرانی  معمولا طرفداران زیادی را در بین مخاطبان دارد و اگر از پرداخت خوبی برخوردار باشد می‌تواند مخاطبان را با خود همراه کند این سریال سعی دارد  زندگی واقعی  یک خانواده ایرانی را به تصویر بکشد و فکر می‌کنم تا حد زیادی هم در این مسیر موفق بوده است.

زندگانی اظهارداشت: برنامه‌هایی نظیر «به رنگ آفتاب» که به برنامه‌های مذهبی می‌پردازند،بی‌شک باعث بالا رفتن سطح کیفی سریال‌های تاریخی می‌شود. چرا که در طی سال‌های اخیر ما برنامه‌ایی را نداشتیم که بخواهد به شکل اختصاصی به این سبک آثار بپردازد و مردم را با پشت صحنه این کارها  آشنا کند؛ منتهی نکته‌ایی که در این میان وجود دارد و از اهمیت زیادی هم برخوردار است نحو پخش برنامه‌هایی از این دست است.

بازیگر سریال «معصومیت از دست رفته» افزود: نباید ما پخش این سریال را صرفا به ایام خاصی اختصاص دهیم بلکه در تمام سال باید به شکل روتین  این برنامه روی انتن برود. استمرار  برنامه‌هایی نظیر« به رنگ آفتاب» باعث سلیقه سازی مخاطب می‌شود و  در  آینده منجر به نوعی جریان سازی می‌شود.

وی تصریح کرد: به عقیده من این برنامه از رویکرد بسیار خوبی برخوردار است و باید از آن حمایت شود و با برنامه ریزی مناسب به کیفیت آن هم افزوده شود.

این بازیگر آثار تاریخی در پایان  با اشاره به این نکته که تجربه‌های بسیاری برای بازی در سریال تاریخی داشته گفت:در سال‌های اخیر در  فیلم و سریال‌های زیادی که نگاه تاریخی و مذهبی داشتند حضور داشتم . و این موضوع را برای خودم یک افتخار می‌دانم هر چند که بازی  در این ژانر سختی‌ها بسیاری را برای یک بازیگر دارد و بسیار انرژی بر است اما در نوع خودش جذابیت‌های زیادی را دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها