امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114987
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۷
تعداد بازدید: 45
هاشم بیک‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ابتدا در خصوص حرکتش بعد از به ثمر رساندن گل استقلال مقابل ذوب‌آهن اظهار

هاشم بیک‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ابتدا در خصوص حرکتش بعد از به ثمر رساندن گل استقلال مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: این حرکت ماجرای جالبی دارد که برایتان تعریف می‌کنم. ما یک روز قبل از سفر به اصفهان در فرودگاه بودیم و دیدم که به خاطر هفته دفاع مقدس و در یک غرفه‌ای عکس شهدا و پلاک‌هایی را نصب کرده بودند که برایم خیلی جالب بود.

وی افزود: در همان جا نیت کردم و یکی از پلاک‌ها را برداشتم و به گردنم انداختم و از خدا خواستم که با یاد و نام شهدا به من کمک کنند که بتوانم در بازی با ذوب‌آهن گل بزنم. فکر می‌کنم شهدا صدای قلب من را شنیدند و توانستم چیزی را که نیت کرده بودم انجام داده و برای استقلال گل بزنم هر چند بازی را باختیم اما این حرکت تا ابد در ذهن من باقی خواهد ماند.

وی تاکید کرد: فکر می‌کنم با اتفاقی که در بازی روز گذشته رخ داد گردنبند را برای همیشه در گردنم داشته باشم و با نیت آن بازی خواهم کرد. اصلا انگار مطمئن بودم گل می‌زنم و یکی مدام به من می‌گفت جلو برو تا بتوانی به هدفت برسی.

مدافع ملی پوش استقلال در خصوص سومین شکست پیاپی آبی‌پوشان در لیگ برتر گفت: درست است که ما باختیم ولی مستحق باخت نبودیم و دیدید که توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد و در خیلی صحنه‌ها بدشانسی آوردیم اما تصورم این است بدشانسی‌ها از این بازی تمام می‌شود و ما ملوان را شکست می‌دهیم و همه چیز فراموش خواهد شد.

بیک‌زاده در خصوص اینکه شاید هواداران از این سه شکست پیاپی ناامید شوند،‌گفت: فکر می‌کنم خدا می‌خواهد ما را امتحان کند و اینگونه عیار ما را می‌سنجند. بعد از روزهای سخت، روزهای برد ما فرا می‌رسد و همیشه در اوج ناامیدی امید وجود دارد و من مطمئن هستم استقلال خیلی زود موفقیت‌ها را دوباره تکرار خواهد کرد.

وی در خصوص اینکه در پست مدافع وسط بازی می‌کند و بعد از مصدومیت خوب ظاهر شد، گفت: پست من مهم نیست و هر جا که بازی کنم می‌خواهم مفید باشد. من بعد از آسیب‌دیدگی یک هفته با تیم تمرین نکردم ولی دیدید که تا حد توان به استقلال کمک کردم و انصافا فکر نمی‌کردم به آن شکل گل بخوریم. هر چه بوده تمام شده و باید گذشته را فراموش کنیم.

وی در پایان در خصوص اینکه افشارزاده اعلام کرده استقلالی‌ها جریمه نمی‌شوند، گفت:‌نه به این خاطر که افشارزاده گفته جریمه نمی‌شویم اما او مدیر خوبی است و صاحب اختیار است که هر تصمیمی بگیرد همه دیدند بدشانس بودیم و توپ‌های ما گل نشد.
 
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها