امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11499
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۷
تعداد بازدید: 188
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نسخه جدید و دوباره‌سازی شده انگلیسی زبان «ناحیه بلوک 13» با نام «عمارت‌های آجری» این هفته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نسخه جدید و دوباره‌سازی شده انگلیسی زبان «ناحیه بلوک 13» با نام «عمارت‌های آجری» این هفته وارد مرحله تولید می‌شود.

قرار است کل صحنه‌های این نسخه تازه در شهر کبک کانادا فیلم برداری شود. «عمارت‌های آجری» محصول مشترک فرانسه و کانادا است.

قصه این فیلم درباره یک افسر ویژه تحقیقات پلیس است که مامور دستگیری یکی از اربابان بزرگ مافیایی می‌شود. این کاراکتر منفی، موفق به پیدا کردن یک سلاح کشتار جمعی شده و می‌خواهد با آن، دنیا را به نابودی بکشاند.

پل والکر که این روزها «سریع و آتشی 6ا» او با موفقیت روی پرده سینماها است،در «عمارت‌های آجر»ی نقش این پلیس وظیفه‌شناس را بازی می‌کند و آر زی ‌آ ( بازیگر ،کارگردان و تهیه‌کننده سینما که مدتی قبل فیلم «مردی با مشت های آهنین» را روی پرده سینماها داشت) نقش کاراکتر منفی قصه را به عهده دارد.

فیلم‌نامه فیلم را لوک بسوی با همکاری رابرت مارک کیمن نوشته است، او فیلم‌نامه نسخه اصلی را با همکاری بیبی ناصری نوشته بود. این فیلم را پی‌یرمورل کارگردان کرده بود.

نسخه اصلی فیلم سال 2004 در فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی اکران عمومی شد و فروش خوبی در جدول گیشه نمایش سینماهای کشورهای این قاره کرد.

قصه این فیلم در سال 2010 و در شهر پاریس رخ می‌داد. یک پلیس مخفی در قصه این فیلم تلاش می‌کند یک بمب هسته‌ای را از چنگ کاراکترهای منفی قصه فیلم بیرون بکشد. نقش اصلی فیلم را سیریل رافائلی بازی می‌کرد.

لوک بسون در رابطه با دوباره‌سازی انگلیسی زبان فیلم خود می‌گوید: «از مدت‌ها قبل، دوستانم درخواست کرده بودند که یک نسخه انگلیسی زبان از این فیلم تولید کنم. وقتی فیلم‌نامه نسخه جدید آماده شد، احساس کردم قابلیت خوبی برای تبدیل شدن به یک فیلم خوب و موفق سینمایی را دارد.»

کامیل دلاماره کارگردان نسخه جدید و انگلیسی زبان فیلم، از دوستان و همکاران نزدیک لوک بسون است، او در مقام تدوین‌گر، با فیلم های «ترانسپورتر 3» و «ربوده شده 2» همکاری کرده است.

«عمارت‌های آجری» اولین فیلم بلند سینمایی او پس از دستیاری کارگردانی چند فیلم و ساخت دو فیلم کوتاه است.

انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها