امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 114996
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 72
علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص جلسه‌ای که با مسئولان استقلال در خصوص برطرف شدن شبهات ...

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص جلسه‌ای که با مسئولان استقلال در خصوص برطرف شدن شبهات برگزار کرده، اظهار داشت: جلسه خوبی بود. اسنادی که لازم بود در اختیار مسئولان گذاشتند و اجازه دادیم مراجع ذیصلاح در این مورد صحبت کنند و اگر باز هم مشکلی بود جلسه دیگری برگزار خواهیم کرد. جلسه بسیار خوبی امروز برگزار شد.

وی ادامه داد: نتیجه این جلسه این بود که سریع‌تر کارهای باشگاه را برطرف ‌کنیم آن شبهاتی که من در رسانه‌ها دیدم با آن چیزی که در جلسه امروز مطرح شد متفاوت بود. می‌خواهیم سریع به صورت شفاف و علمی کارها به سازمان بازرسی و خصوصی‌سازی انتقال داده شود تا قیمت‌گذاری در مورد این باشگاه انجام شود. مشکل خاصی نبود و من در این زمینه چیز خاصی ندیدم.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در مورد سومین شکست متوالی آبی‌پوشان یادآور شد: متاسفانه با وجود اینکه استقلال خوب بازی کرد اما نتیجه را واگذار کرد. بعضی وقت‌ها این مسائل پیش می‌آید. تیم امیدوارکننده ظاهر شده و بازی‌های خوبی انجام می‌دهد. فکر می‌کنم در ادامه لیگ بازی‌ها و نتایج خوبی کسب کنند.

فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه حسن روشن اعلام کرده اگر فتح‌الله‌زاده بود قلعه‌نویی را شب گذشته برکنار می‌کرد، گفت: اتفاقا این موضوع برعکس است. ما در فصل گذشته آنقدر در ابتدای فصل ضعیف عمل کردیم اما پای او ایستادم و باعث شد من را عوض کنند. یادتان باشد قلعه‌نویی همیشه 5-6 هفته اول را نتیجه نمی‌گیرد که این موضوع در فصل گذشته باعث شد من را برکنار کنند اما من قلعه‌نویی را عوض نکردم. ۲ سال حامی مظلومی بودم و با  قلعه‌نویی هم دو سال کار کردم. تنها مدیرعاملی هستم که به این راحتی مربی عوض نمی‌کنم.

وی افزود:‌آقای روشن می‌خواهد من را بزند به هر طریقی این کار را انجام می‌دهد. حسن آقا بیا یک چوب دستت بگیر و من را بزن!
 
علی فتح‌الله‌زاده در ادامه گفت‌وگویش با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تاکید کرد: امروز واقعا جلسه خوبی با افشارزاده و دوستان برگزار کردیم.قرار شد لیست جدید از مباحث مالی ارائه کنیم و این موضوع هم هیچ مشکلی ندارد و از اول هم هیچ اختلافی نبود. قرار شده از ذیحساب باشگاه اسناد ما را بررسی کرده و سپس در این مورد در آینده به جمع‌بندی خواهیم رسید.
 
مدیرعامل سابق استقلال یادآور شد:‌در جلسه امروز به جز من، افشارزاده، نماینده سازمان بازرسی کل کشور، منزوی، ساعدی، توفیقی و افجه‌ای حضور داشتند و امروز در مجموع در خصوص دارایی‌های باشگاه استقلال به صحبت پرداختیم.
 
وی در مورد جام‌های قهرمانی این تیم همچنین گفت: در این مورد چون صحبت‌ها رسانه‌ای شده بود به بررسی پرداختیم و قرار شد لیست کاپ‌ها تهیه شده و به من داده شود و من هم در این زمینه بررسی‌هایم را انجام دهم البته باز هم اعلام می‌کنم که هیچ اختلافی بین من و افشارزاده وجود ندارد و هر صحبتی که او بگوید من تائید می‌کنم.
 
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها