امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 25
۱۴:۱۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1150
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۲۸
تعداد بازدید: 301
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، تهیه‌کنندگان نسخه جدید «پوینت برک» برای امر کارگردانی آن، اریکسون کوره فیلم‌ساز را انتخاب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، تهیه‌کنندگان نسخه جدید «پوینت برک» برای امر کارگردانی آن، اریکسون کوره فیلم‌ساز را انتخاب کرده‌اند.

نسخه اصلی فیلم در سال 1991 به روی پرده سینماها رفت و با وجود قصه هیجان‌انگیز جذاب و بدیع‌خود، فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماها نکرد.

این نسخه را کاترین بیگلو (رباینده اسکار برای درام ضد جنگ «جعبه درد») کارگردانی کرد. این فیلم دومین کار بلند سینمایی این فیلم ساز بود.

نسخه جدید این اکشن دلهره‌آور، تغییراتی در قصه فیلم‌نامه خود ایجاد خواهد کرد و کاملا به فیلم‌نامه نسخه اصلی خود وفادار نخواهد ماند.قصه فیلم‌نامه نسخه جدید در دنیای ورزش بین‌المللی رخ خواهد داد و مثل نسخه اصلی، در یک فضای کوچک و محدود شهری اتفاق نمی‌افتد.

اما بقیه قصه، شبیه نسخه اصلی آن خواهد بود. به ویژه خط اصلی قصه فیلم (یعنی جاسوسی یک مامور اداره پلیس و نفوذ او به دل یک گروه سارق) دست نخورده باقی خواهد ماند.

قصه نسخه اصلی، درباره یک گروه سارق حرفه‌ای بود که با زدن نقاب صورتک‌های روسای جمهور آمریکا( به ویژه از حزب جمهوری‌خواه) سرقت‌های خود را انجام می‌دانند.

یک مامور اداره پلیس فدرال به داخل این گروه نفوذ می‌کند تا در زمان مقتضی، عملیات آنها را به پلیس لو داده و باعث دستگیری‌شان شود.اما در جریان عملیات سرقت و آماده‌سازی آن، این مامور پلیس نسبت به انجام ماموریت خود دچار شک و تردید می‌شود و قصه در مسیر متفاوتی می‌افتد.

کیانور ریوز (که در آن زمان هنوز تبدیل به یک بازیگر درجه یک و سرشناس نشده بود) و پاتریک سوایزی، دو نقش اصلی «پوینت برک» را بازی می‌کردند.

مارک والبرگ بازیگر و تهیه‌کننده سینما، یکی از تهیه‌کنندگان نسخه جدید «پوینت برک» است. معلوم نیست وی به عنوان بازیگر هم با این پروژه، همکاری خواهد کرد یا خیر، اریکسون کوره کار فیلم‌سازی را با درام فانتزی «شکست ناپذیر» برای کمپانی والت دیزنی شروع کرد.وی مدیر فیلم برداری بیش از هفت فیلم مطرح ده سال اخیر بوده است.

کرت ویمر فیلم‌نامه نسخه جدید «پوینت برک»را نوشته و قرار است کلید فیلم‌برداری آن، اواخر سال جاری میلادی در ماه فوریه زده شود.

منابع نزدیک به فیلم می‌گویند، بحث تولید آن بیش از چند سال است که مطرح شده ولی به دلایل مختلف، کار تولید آن به تعویق افتاده است. هنوز از واکنش احتمالی کاترین بیگلو کارگردان نسخه اصلی فیلم، اطلاعی در دست نیست.

انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها