امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11500
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۷
تعداد بازدید: 177
سعید آرمند در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص وضعیت نهایی پروانه نمایش «پرویز» گفت:هنوز هیچ خبر جدیدی در مورد فیلم وجود ندارد و دوستان ما را ...

سعید آرمند در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص وضعیت نهایی پروانه نمایش «پرویز» گفت:هنوز هیچ خبر جدیدی در مورد فیلم وجود ندارد و دوستان ما را بین اتاق‌ها ارشاد پاس می‌دهند. در واقع از ظاهر امر به نظر می‌رسد که اراده‌ای مبنی بر صدور پروانه نمایش برای «پرویز» وجد ندارد.

وی افزود: در این مدت حتی برای تک نمایش هم به فیلم مجوز نداده‌اند و به همین دلیل نمایش «پرویز» در سینما تک قلهک نیز کنسل شد و هیچ دلیلی هم برای عدم ارائه مجوز به ما نمی‌دهند.

تهیه‌کننده «پرویز» در خصوص مشکل عنوان شده برای دریافت پروانه نمایش خاطرنشان کرد: واقعا هیچ دلیل خاصی عنوان نمی کنند. تنها در دوره گفتند «پرویز» محلی از ارعاب ندارد و دلیلی هم برای این موضوع عنوان نکردند، بعد از آن در پیگیری‌های ما عنوان شد که چون در جشنواره فجر جو سازی کردید باید جوسازی خودتان را جبران کنید که من هم آن زمان با روزنامه بانی فیلم مصاحبه کردم و گفتم دوستان برای حل مشکلات فیلم کمک زیادی کردند، اما همین مصاحبه را ضمیمه پرونده ما کردند تا دیگر نتوانیم اعتراض کنیم!

آرمند تاکید کرد: البته یک پروانه نمایش به ما داده‌اند که در آن قید شده ما امکان نمایش عمومی، امکان نمایش در ویدئو خانگی،امکان اکران در خارج از کشور و حتی امکان اکران تک سئانس را هم نداریم و واقعا نمی‌دوانم این پروانه نمایش با عدم نمایش چه فرقی دارد و باشد برای اینکه نتوانیم اعتراضی داشته باشیم این برگه را ما داده‌اند.

وی همچنین با اشاره به اینکه کمپانی «جیم لب» مسولیت پخش بین‌المللی «پرویز» را به عهده دارد اظهار داشت: همزمان با آماده شدن نسخه نهایی فیلم زمان جشنواره فجر، یک نسخه از فیلم را به ارشاد ارائه دادیم و یک نسخه توسط این کمپانی به جشنواره سن سباستین ارائه شد که در نهایت توانست جایزه اصلی این جشنواره را بدست بیاورد و در آینده نیز قرار است در چندین جشنواره معتبر خارجی شرکت کند.
انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها