امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115005
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، دولت کلمبیا کمپینی در ایالات متحده آمریکا به راه می‌اندازد تا به این ترتیب با بردگی ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، دولت کلمبیا کمپینی در ایالات متحده آمریکا به راه می‌اندازد تا به این ترتیب با بردگی جنسی مقابله کند؛ هدف از این اقدام اطلاع‌رسانی به کلمبیایی‌های مقیم آمریکا

در رابطه با چگونگی کمک خواستن، اجنتاب از مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفتن و مرگ افراد بیشتر بر اثر این جنایت می‌باشد.

خبرگزاری «ال‌تیمپو» در این خصوص نوشت: «خاویر ایگوئرا» مدیر امور کنسولی وزارت امور خارجه کلمبیا در آمریکا طی مصاحبه‌ای مطبوعاتی در «میامی» شهری در ایالت «فلوریدا» در جنوب‌شرقی آمریکا تصریح کرد که هدف دولت کلمبیا از این اقدام کاهش قربانیان بردگی جنسی است.

«ایگوئرا» در این خصوص خاطرنشان کرد که طی 3 سال اخیر وزارت امور خارجه به 135 کلمبیایی که  در خارج از کشور قربانی سوء استفاده جنسی، کاری یا ازدواج اجباری شده‌اند کمک کرده اما این معضل همچنان رو به فزونی است.

کنسولگری کلمبیا در «میامی» شماره تلفنی را در نظر گرفته که خانواده‌ها، دوستان و آشنایان قربانیان شکایات خود را از طریق آن اعلام کنند.

به گزارش فارس، سرشماری آمریکا بیانگر این است که حداقل 300 هزار تن از کلمبیایی‌ها در «فلوریدا» زندگی می‌کنند و یک سوم آن‌ها در «میامی» به سر می‌برند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها