امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115050
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۳۸
تعداد بازدید: 274
  معضلي كه اكنون در سطح جامع ديده مي شود موضوع حجابي است و سريعا بايد جلوي پيشرفت ان گرفته مي شد.  

 

معضلي كه اكنون در سطح جامع ديده مي شود موضوع حجابي است و سريعا بايد جلوي پيشرفت ان گرفته مي شد.

 

به گزارش پیروان موعود احسان ناصری نوشت:خوب اين معضل توجهي بهش نشد و گاهي برخورد هاي افراطي صورت گرفت كه نتيجه اش ايني شد كه مي بينيم.

چرا جامع ي پاك اسلامي بايد در چنين مردابي گير بيوفتد كه حتي سران مملكت هم در مهار ان اكنون نا توان شدند و با برخوردي كه با اين افراد بد حجاب مي شود از سوي انان مي بينيم كه روز به روز بدتر مي گردند؟

اين موضوع موضوع حادي است اما با تبليغات درست و اموزش صحيح پوشش اسلامي مي توان جلوي پيشرفت ان را گرفت. اما تا وقتي مثلا اقاي (ايكس) كه خود فرزندش را ازادانه با پوشش غربي مي گذارد بچرخد و هيچ تذكري به او نمي دهد از مردم عادي چه انتظاري بايد داشت؟ تا وقتي كه ما با حجوم شبكه هاي ماهواره اي از جمله =>(بي بي سي و منوتو و جم تي وي)كه در راس انها جم تي وي دارد دقيقا اهداف دشمن را پياده مي كند پس چگونه مي خواهيم جلوي معضلات اجتماعي را در درون جامع بگيريم؟ ما بايد بازار اقتصادي خودمان را با كشور تركيه ملاحضه كنيم زيرا همين شلوار هاي تنگ يا ساپورت از همان كشور كه نوكر امريكاست وارد مي شود.حالا اين مبادلات را كنترول كرديم اما توليدات ساپورت در كشور خودمان نيز وجود دارد و بايد جلوي ان گرفته شود. دوستان مشكل جديست و اين مشكلات دل دشمن را شاد مي سازد پس بيايد با كمك يكديگر در مدارس در دانشگاه و حتي در مساجد به اين موضوع بسيار مهم بپردازيم.

خواهش من از خواهران و برادران اينه كه اونها نيز به اين موضوع ميان دوستانشان بپردازند

الهم صلي علي محمد و ال محمد...التماس دعا

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها