امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115057
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان قائمشهر امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در یادواره شهدای گلزار سید نظام‌الدین و منطقه پل‌سه تیر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان قائمشهر امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در یادواره شهدای گلزار سید نظام‌الدین و منطقه پل‌سه تیر قائمشهر گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: بیشترین بهایی که کشور داده جوانانی بودند که بدون پرسش از اینکه دشمن کیست و سلاح و آموزش جنگی‌اش چیست به دستور امام‌شان به سوی جبهه‌های جنگ شتافتند و شهید شدند.

وی دفاع مقدس را کارگاه انسان‌سازی امام راحل اعلام کرد و بیان داشت: در این کارگاه خوب از بد و پاک از ناپاک جدا شد و نسل امروز که امام و کارگاه انسان‌سازی‌اش را ندید ولی آن را حس می‌کند و امام و ملتش را دوست دارد و نمی‌گذارد این کارگاه تعطیل شود و انقلاب دست نااهلان بیفتد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: باید این رود خروشان مردمی همچون 9 دی خروشان و هم زلال باشد و نباید ابعاد دفاع، انقلاب و شهادت مات و مبهم شود.

این مسئول با بیان اینکه امام خمینی (ره) شخص نبود بلکه یک امت و یک نهضت بود اذعان داشت: امام، اسلام واقعی را بازسازی کرد و نتیجه‌اش این است که جوانی که امام را ندیده در جریان فتنه 88 به خیابان می‌آید و حماسه 9 دی را بر دهان منافقان می‌کوبد.

وی با بدتر دانستن ریشه‌های نفاق از اسرائیل و آمریکا اظهار داشت: باید در انقلاب همچون مزرعه‌ای حاصلخیز علف‌زدایی و هرز زدایی کنیم که اگر کوچک‌ترین غفلتی از ما سر بزند این انقلاب خشک می‌شود.

اسماعیلی، امام خمینی(ره) را زمینه‌ساز ظهور خواند و افزود: جغرافیای دینی ما جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه این جغرافیا در کنار کاخ سفید و همان‌هایی که با توحش بزرگ شدند و پوست سر سرخپوستان را می‌کندند رشد کرد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران اولویت نخست پدافند هوایی را قبل از سلاح و سیستم، خدا، امام زمان، رهبر، شهدا و جانبازان و دعای خانواده آنها دانست و افزود: اینها سپاه الهی هستند و با وجود این سپاه کسی قادر به شکست ما نیست.

اسماعیلی به عبور بیش از 80 هزار هواپیمای عبوری با مجوز پدافند هوایی از ابتدای امسال بر فراز کشورمان اشاره کرد و افزود: از این میزان هواپیما تنها یک هواپیما با معرف پروازی مسافربری افغانستان قصد عبور از کشورمان را به یک کشور عربی داشت که دلیر مردان پدافند هوایی با قاطعیت می‌گویند که این هواپیمای ناتوی آمریکایی است و چون شهدا از ملت و مسئولان ما قاطعیت می‌خواهند این هواپیما با وجود سوخت کافی، به اجبار در فرودگاه بندر عباس فرود می‌آید که از 148 مسافر، 108 نفر نظامی آمریکایی بودند.

وی افزود: این هواپیما از هفت غروب تا سه صبح در فرودگاه بندرعباس ماند و به خلبان حکم کردیم تا برای اینکه نگویند ما کشور تروریستی هستیم، بنویسد این هواپیما نظامی است و پشیمان هستم و اجازه خروج می‌خواهم که او هم نوشت و امضا کرد و اجازه عبور گرفت.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: ما بلدیم چگونه در همه فضاهای تحریم و تهدید از خارج کشور رادار و ... بخریم اما اینکار را نمی‌کنیم و همچون شهدا دستمان را روی زانوی خودمان گذاشتیم و سراغ دانشگاه‌های خودمان رفتیم، به نخبگان‌مان از خارج پول می‌دادند و آنها نرفتند.

اسماعیلی بیان داشت: هم‌اکنون 750 نخبه دانشگاه صنعتی شریف با ما قرارداد نظامی دارند و هم رزم ما هستند.

انتهای پیام/86008/ح/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار