امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11506
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۷
تعداد بازدید: 105
«سیاوش اسعدی»کارگردان فیلم «جیب بر خیابان جنوبی» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره زمان نمایش فیلم خود گفت: زمان نمایش فیلم برای مخاطب و ...

«سیاوش اسعدی»کارگردان فیلم «جیب بر خیابان جنوبی» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره زمان نمایش فیلم خود گفت: زمان نمایش فیلم برای مخاطب و برخی از فیلم‌ها بسیار مؤثر است .زمان‌های مناسب اکران فیلم‌ها از جمله پاییز، عید فطر، نوروز و... زمان‌هایی است که همه صاحبان آثار علاقمند هستند تا  فیلم شان در آن زمان نمایش داده شود. اما انتخاب زمان اکران فیلم‌ها بر عهده پخش فیلم و تهیه‌کننده آن است.

وی در ادامه گفت: نکته قابل توجه درباره اکران فیلم‌ها سرگروه‌های سینمایی است . به نظر می‌رسد با توجه به شرایط مطلوب پردیس‌های سینمایی و برخی از سینماهای دیگر از جمله فرهنگ، باید در انتخاب سینماها برای سرگروهی فیلم‌ها دقت لازم صورت گیرد. برخی از سینماهای سرگروه کیفیت مناسب برای نمایش فیلم را ندارند و نمی‌توانند در جذب مخاطب موفق عمل کنند و با شرایط سینماهای سرگروه فیلم‌سوزی اتفاق می‌افتد. 

اسعدی در ادامه گفت: در ایران فیلمساز باید علاوه بر ساخت فیلم، در حیطه‌های مختلف از جمله تهیه‌کننده و پخش فیلم هم دغدغه داشته باشد، در حالی که فیلمساز باید پس از ساخت فیلم و ارایه به جشنواره  به فکر ساخت فیلم بعدی خود باشد که این امکان کمتر وجود دارد و فیلمساز عملا تا زمان اکران دغدغه های فراوان برای فیلم دارد .

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «جیب بر خیابان جنوبی» به کارگردانی سیاوش اسعدی در جشنواره سی و یکم به نمایش درآمد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها