امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115070
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یزد، حسن قاضی‌زاده هاشمی، پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از دانشجویان نمونه دانشگاه علوم پزشکی شهید ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یزد، حسن قاضی‌زاده هاشمی، پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از دانشجویان نمونه دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ضمن تبریک به دانشجویان برای راه‌یابی به پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد اظهار کرد: هیچ ملت و کشوری سعادتمند نخواهد بود مگر از راه علم و پژوهش.

وی افزود: کشورهای پیشرفته جهان آنهایی هستند که در راه علم و پژوهش تلاش می‌کنند و برای رسیدن به آمال خود از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: آرزوی ما این است که سیاستمداران و دولتمردان در حوزه پزشکی و تولید علم و برنامه‌های پژوهشی با درایت عمل کنند.

وی خطاب به دانشجویان تصریح کرد: به رغم دوری از خانواده‌های خود، خوشحال باشید که به یزد آمده‌اید و یکی از مهم‌ترین دوران زندگی شما در یزد رقم می‌خورد.

قاضی‌زاده هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: اگر امروز در ایران به رغم این همه توسعه، مشکلات عدیده‌ای وجود دارد، از بی‌مرامی‌ها و بی‌اخلاقی‌هاست و امیدواریم جامعه از این مسئله مصون باشد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر تربیت پزشکان مجرب در دانشگاه‌های علوم پزشکی تصریح کرد: دوره‌های پزشکی باید با کسب مهارت طی شود و نباید تنها تحصیل صرف باشد و سیاستگذاری‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز بر همین منوال است.

وی با تاکید بر اینکه پزشک متعهد برای کشور سرمایه است، عنوان کرد: باید به مناطق محروم توجه داشته باشید و بدانید کسانی هستند که در سختی و تنگنا زندگی می‌کنند و ما باید در این رشته و کار خود، نوع‌دوستی و کمک به هم‌نوع را در اولویت قرار دهیم.

وزیر بهداشت در این مراسم از دانشجویان برتر و نمونه رشته‌های مختلف پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی یزد تجلیل کرد.

وزیر بهداشت قبل از ورود به پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی یزد، از بیمارستان صحرایی که به مناسبت هفته دفاع مقدس در مقابل پردیس برپا شده است، بازدید کرد.

انتهای پیام/2464/ل30/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها