امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115101
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت رسمی سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی در جمع کارکنان حفاظت

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت رسمی سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی در جمع کارکنان حفاظت اطلاعات انتظامی استان زنجان افزود: نباید کسانی به خودشان جرأت دهند که به راحتی به مردم به خصوص اقشار ضعیف در جامعه ظلم کنند و اگر هم حقی پایمال شد مسؤولیت دستگاه های انتظامی و قضایی بسیار سنگین است.

وی ادامه داد: امیرالمؤمنین علی(ع) در این باره می فرمایند که پاک و آراسته نیست امتی که در آن زیردست نتواند بدون لکنت زبان حقش را از قومی بگیرد و امام صادق(ع) کوتاهی کارگزاران حکومتی را در سه مسئله غیرقابل قبول می دانند که یکی از آنها کوتاهی در احقاق حق مظلوم است.

در مجموعه نیروهای مسلح یک لحظه غفلت جایز نیست

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی یکی دیگر از قصور غیرقابل پذیرش کارگزاران حکومت اسلامی را از دیدگاه امام جعفر صادق(ع) کوتاهی در حفاظت از مرزها برشمرد و افزود: در مجموعه نیروهای مسلح یک لحظه غفلت جایز نیست و هوشیاری نیروها چه در سنگر نیروی انتظامی و چه سپاه و ارتش ضرورت دارد.

وی افزود: حفاظت اطلاعات هم وظیفه حفظ هوشیاری نیروهای مسلح را دارد و کاملاً رصد نماید که همه نیروها کار خودشان را سالم و صحیح انجام دهند.

پیشرفت های خوب نیروی انتظامی در صیانت از نیروها

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در بخش دیگری از صحبت هایش با بیان این که نیروی انتظامی در سنگر مقدم امنیت کشور قرار دارد، گفت: این نیرو با همان عزم ملی و مدیریت جهادی مورد نظر مقام معظم رهبری مشغول فعالیت است.

وی افزود: نیروی انتظامی در طول سال های اخیر از جهات مختلف با اقتدار، وظیفه اش را انجام داده و در بعد داخلی نیز در صیانت از نیروها پیشرفت های خوبی کرده است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح بر اقتدار نیروهای مسلح تأکید کرد و گفت: نیروی انتظامی، ارتش و سپاه همواره حاضر در صحنه و چنان قوی باشند که دشمنان داخلی و خارجی در هراس و مردم احساس امنیت کنند.

وی با اشاره به پیشرفت نیروهای مسلح در جهت پیشگیری از آسیب های مختلف، تصریح کرد: خداوند را بر این نعمت سپاس گزاریم و آرزو داریم که بتوانیم با حفظ سلامت و پاکی باطن سربازان متعهد و مخلصی برای حضرت بقیه ا... اعظم (عج) و ولی امرمسلمین باشیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها