امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115107
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان تهران، غلامحسین اسماعیلی در بازدید سرزده از دادسرای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان تهران، غلامحسین اسماعیلی در بازدید سرزده از دادسرای ناحیه 12، از نزدیک با قضات و کارمندان این حوزه قضائی گفت‌وگو کرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: دستگاه قضایی و دادگستری کل استان تهران از قضات و کارمندان شایسته‌ای برخوردار است، معتقدم علیرغم حجم زیاد پرونده و پیچیدگی امر قضاوت در پرونده‌های دادگستری تهران، همکاران ما از توان و ظرفیت بسیار بالایی برخوردار هستند که اگر این ظرفیت مورد شناسایی و بهره‌برداری قرار گیرد می‌تواند بخش زیادی از مشکلات را مرتفع کند.

وی ضمن تأکید مجدد بر رعایت نظم و انضباط از سوی همکاران اظهار داشت: یکی از درس‌های مهمی که از ایثارگری‌های امت اسلامی در طی هشت سال دفاع مقدس می‌توان گرفت تلاش بی‌وقفه در جهت حل مشکلات مردم است و در دستگاه قضا ما وظیفه داریم با رعایت نظم و انضباط اداری و حضور به موقع در محل کار،‌ بهره‌وری دادگستری را در جهت اجرای عدالت و احقاق حقوق عامه ارتقاء بخشیم.

اسماعیلی در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه کار در دستگاه قضایی فوق‌العاده سنگین است، افزود: در قبال این وظیفه خطیر، مطابق با آموزه‌های دینی اجر فراوانی هم برای آن در نظر گرفته شده است، پس تلاش کنیم با رعایت نظم و انضباط دقیق، این مسئولیت مهم را به سرانجام برسانیم تا مردم بتوانند از این رهگذر طعم شیرین عدالت را بچشند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار