امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115109
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همزمان با حضور همایون هاشمی در استان اصفهان 270 واحد مسکونی ویژه مددجویان (معلولان و زنان سرپرست خانوار) واگذار ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همزمان با حضور همایون هاشمی در استان اصفهان 270 واحد مسکونی ویژه مددجویان (معلولان و زنان سرپرست خانوار) واگذار شد.

در همین راستا رئیس سازمان بهزیستی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهارداشت: این واحدها از تعهدات سازمان بهزیستی کشور درخصوص طرح نهضت تأمین مسکن مددجویان است.

وی تصریح کرد: واحدهای ساخته شده با تسهیلات ویژه در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد به طوریکه برای هر واحد مسکونی 4 میلیون تومان وام بلاعوض از سوی سازمان بهزیستی پرداخته شده است.

هاشمی ادامه داد: 25 میلیون تومان نیز از تسهیلات بانکی و به صورت قرض‌الحسنه به مددجویان پرداخت می‌شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: واحدهای ساخته شده در شهرستان شاهین‌شهر بوده به طوریکه مددجویان بهزیستی از پرداخت هزینه انشعابات آب، برق، گاز و فاضلاب معاف هستند.

وی با اشاره به اینکه متراژ واحدهای ساخته شده از 75 تا 100 متر است، گفت: برای ساخت 270 واحد مسکونی در شهرستان شاهین‌شهر 11 میلیارد تومان هزینه شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه خیرین نیز در واگذاری این واحدها مشارکت داشتند، گفت: 5 میلیارد تومان نیز از سوی خیرین برای تکمیل واحدهای مسکونی هزینه شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها