امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11511
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۷
تعداد بازدید: 187
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مجموعه مستند «تارهایی» به مناسبت پنجاهمین سالگرد نهضت امام خمینی(ره) به تاریخ نهضت امام (ره) از محدوده تاریخی ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مجموعه مستند «تارهایی» به مناسبت پنجاهمین سالگرد نهضت امام خمینی(ره) به تاریخ نهضت امام (ره) از محدوده تاریخی 17 فروردین 1340 تا 12 بهمن 1357 پرداخته شده است و در هر قسمت فصل مورد نظر در تاریخ روایت می گردد.

در این مستند سعی شده از تصاویر آرشیوی استفاده شود که تاکنون از رسانه ملی پخش نشده است در بخش گفت و گو های این مستند با آیت الله محمد یزدی (عضو شورای نگهبان )آیت الله مسعودی خمینی، حجت الاسلام سید حمید روحانی (از همراهان امام  در تبعید)آیت الله گرامی قمی و حجت الاسلام رحیمیان درباره شکل گیری نهضت انقلاب اسلامی آماده شده است.

در این مستند بخش هایی مربوط به ساواک بازسازی شده و گفتار متن فیلم با صدای محمدرضا علیمردانی آماده شده است .

این مجموعه که در قالب 7 قسمت 30 دقیقه‌ای آماده شده است و از جمعه (10 خرداد) هفته آغاز و تا پنج شنبه (16 خرداد) از شبکه سه سیما ادامه خواهد داشت.

محمد صراف  به عنوان مشاور پروژه در کنار دیگر عوامل «تارهایی» حضور داشته است و مجری طرح موسسه سرزمین آفتاب است. مجموعه  به سفارش گروه اجتماعی شبکه سه سیما و در هفت قسمت تهیه و آماده پخش است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها