امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115120
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری افغانستان امروز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: حامد کرزی ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری افغانستان امروز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: حامد کرزی رئیس جمهور افغانستان پیش از ظهر امروز با سفراء و دیپلمات‌های خارجی مقیم کابل دیدار کرد.

در این ملاقات، رئیس جمهور افغانستان ضمن ابراز قدردانی از کشورهای کمک‌کننده به افغانستان، تاکید کرد: پیشرفت‌های حاصل شده درعرصه‌های مختلف زندگی مردم افغانستان بدون حمایت جامعه جهانی امکان‌پذیر نبود و تاریخ افغانستان این مساعدت‌ها را به عنوان بخشی از خاطره خوب مردم افغانستان همواره به خاطر خواهد داشت.

رئیس جمهور افغانستان تصریح کرد: اینک که شماری زیادی از کودکان افغانستان به مدرسه می‌روند، جاده‌ها بازسازی شده و درعرصه بهداشت در این کشور نیز بهبود چشم‌گیری به میان آمده، همه ثمره حمایت‌ها و مساعدت‌های جامعه جهانی می‌باشد.

کرزی ابراز اطمینان کرد، در ادامه روند موجود و نیز دست یافتن مردم افغانستان به آرزوی پایان جنگ و خشونت در این کشور، جامعه جهانی بازهم در کنار مردم افغانستان خواهد ایستاد و دست آنان را خواهد گرفت.

در این ملاقات، سفرای امریکا، کانادا، هند، چین، تاجکستان و سفیر اتحادیه اروپا در افغانستان به نمایندگی از دیگران صحبت و از کار و تلاش خستگی ناپذیر کرزی در راستای تقویت وحدت ملی و همچنان پیشرفت و ترقی افغانستان در عرصه‌های مختلف تمجید کردند.

در پایان  سفرا و دیپلمات‌های خارجی مقیم کابل، از تداوم کمک‌های کشور های متبوع خویش در راستای برقراری صلح و ثبات و بازسازی افغانستان، اطمینان دادند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها