امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115148
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، اشرف غنی احمدزی رئیس جمهور جدید افغانستان امروز در همایشی که از سوی حزب سوی حزب جنبش و ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، اشرف غنی احمدزی رئیس جمهور جدید افغانستان امروز در همایشی که از سوی حزب سوی حزب جنبش و ستاد انتخاباتی تحول و تداوم در کابل برگزار شده بود، رفع بسیاری از چالش‌های موجود در افغانستان را نیازمند ایجاد فضای مناسب برای سرمایه‌گذاری در این کشور دانسته، اظهار داشت: افغانستان باید مرکز سرمایه‌گذاری ملی و بین‌المللی شود.

وی افزود:  دولت وحدت ملی تمام اقشار افغانستان را در آغوش خواهد گرفت و از هرلحظۀ زمان برای بهبود وضع معیشتی مردم و ارائه خدمات خوب و قابل قبول استفاده خواهد کرد.

رئیس جمهور جدید افغانستان تاکید کرد: با آغاز به کار به عنوان رئیس جمهور افغانستان انتظار وی از شهروندان این کشور این است که دولت آینده این کشور را در دست‌یابی به آنچه به مردم وعده داده، یاری رساند.

قرار است اشرف غنی احمدزی تا 2 روز آینده پس از یاد کردن سوگند وفاداری، عملا به کار خویش به عنوان رئیس جمهور جدید افغانستان آغاز کند.

انتهای پیام/ز

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها