امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115152
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
«جاسم الفتلاوی»، معاون اول استاندار کربلای معلی در گفت‌وگو با فارس خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تاکید کرد که عراق و از جمله ...

«جاسم الفتلاوی»، معاون اول استاندار کربلای معلی در گفت‌وگو با فارس خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تاکید کرد که عراق و از جمله بغداد بار دیگر به اشغال آمریکا، این کشور نماد شرارت و توطئه در جهان در نخواهد آمد و اجازه نخواهیم داد که به بهانه مبارزه با داعش پای آمریکا بار دیگر به عراق باز شود.

الفتلاوی افزود: بهانه‌ها و دستاویزهایی که محافل امپریالیستی ارائه می‌دهند، همچون لانه عنکبوت سست و بی‌پایه است و هیچ‌گاه مورد پذیرش مردم عراق نیست که همچنان از مشکلات و چالش‌های برجای مانده از اشغالگران در کشور خود رنج می‌برند.

معاون اول استاندار کربلای معلی خاطر نشان کرد که «مقتدی صدر» نشان داد که به خوبی به نیات و اهداف اشغالگران آگاه است و اینکه می‌خواهند، به بهانه‌های مختلف بار دیگر عراق را اشغال کنند، به همین دلیل نسبت به آنها هشدار داد و تاکید کرد که هدف از بازگشت این اشغالگران به عراق تکمیل عملیات غارت و چپاول ثروت‌ها و منابع این کشور است.

وی ادامه داد:‌ آمریکا به خوبی می‌داند که طرح‌ها و برنامه‌هایش در عراق با مخالفت شهروندان عراقی و مردم این کشور مواجه مواجه می‌شود، به همین دلیل پشت سازمان‌ها و کنفرانس‌های بین المللی پنهان شد تا برای اشغال مجدد عراق مشروعیت بین المللی به دست آورد.

از جهت دیگر، الفتلاوی با بیان اینکه امنیت عراق مرهون امنیت استان کربلای معلی است، گفت: در دیدار با سرتیپ «عثمان الغانمی»، فرمانده عملیات فرات مرکزی تاکید شد که کربلای معلی و شیعیان هدف گروه‌های تروریستی تکفیری خارجی و از جمله داعش است.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها