امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115164
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از مشعر، همایش سراسری هیأت‏‌های محوری و برگزیده کشور با حضور 600 هیأت از 30 استان روزهای پنجشنبه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از مشعر، همایش سراسری هیأت‏‌های محوری و برگزیده کشور با حضور 600 هیأت از 30 استان روزهای پنجشنبه و جمعه به همت مجموعه مردمی «مشعر» در جوار مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

در این همایش دو روزه حجج اسلام محرابی، پناهیان، میرزامحمدی، وافی، زائری، موسوی مطلق، انجوی نژاد، واضحی و حسن رحیم‌‏پور ازغدی به بیان نکات کاربردی پرداختند.

حجت‌الاسلام موسوی مطلق در کمیسیون «هیأت سکولار - هیأت انقلابی» به بررسی شاخصه‌های هیأت تراز انقلاب اسلامی پرداخت.

حجت‌الاسلام احمد پناهیان شاخصه‌های مداح تراز انقلاب اسلامی را تحت عنوان «مداح الگو، مداحی الگو» تبیین کرد.

حجت‌الاسلام مرتضی وافی جایگاه هیأت را در تربیت انسان تراز انقلاب اسلامی بررسی کرد و ظرفیت‌های رسانه‌ای هیأت، توسط حجج اسلام محمدعلی معلی و محمدرضا زائری بررسی شد.

حجت‌الاسلام انجوی‌نژاد کمیسیون «هیأت مدیر دارد» را با هدف بررسی شیوه‌های مدیریت در هیأت‌ها برگزار کرد و بایدها و نبایدهای نسبت هیأت‌ها با عالمان دینی با حضور حجت‌الاسلام واضحی در کمیسیون «از عالم محوری تا عالم گریزی» تبیین شد.

از ویژه برنامه‌های این همایش، اکران خصوصی فیلم‌های «شیار143» و «ابوزینب» همزمان با برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت بود.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار