امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115165
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «ماجرای یک توبه ترکی!» اثر محمدحسن سیف‌‌الهی به تازگی توسط انتشارات استوار ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «ماجرای یک توبه ترکی!» اثر محمدحسن سیف‌‌الهی به تازگی توسط انتشارات استوار منتشر شده است.

این کتاب از 7 ماجرای اخلاقی تشکیل شده که عنوان کتاب نیز از اولین ماجرای این کتاب اخذ شده است. «ماجرای یک توبه ترکی»، «ماجرای شیخ و سید»، «ماجرای کتاب‌های مرحوم آقای معزی»، «ماجرای ماهی‌های شیعه اندونزیایی»، «ماجرای یکی از بسیجی‌های بعد از جنگ»، «ماجرای یک راهزن و یک پند و سخن» و «ماجرای فوت‌های آقا شیخ مرتضی زاهد» 7 ماجرای این کتاب است.

 

در بخش ماجرای «یک توبه ترکی» آمده است: «چند نفر از آن پیرمردهای هفتاد هشتاد ساله در حالی که اشک می‌ریختند می‌گفتند: در دوره طاغوت، در محدوده بازار تهران، در میان آذری زبان‌ها، دو توبه بسیار غیرتمندانه و نصوح داشتیم. یکی توبه حاج رسول بود! یکی توبه مرحوم سالار قلی خان! هر دو توبه بسیار منقلب کننده و جانسوز بود. توبه حاج رسول (رسول تُرک) به شکلی بود که سر و صدا کرد. ولی توبه سالار قلی‌خان بی سر و صدا بود و فقط معدودی از ما از ماجرای توبه او با خبر شدیم.»

کتاب‌های «آقا شیخ مرتضی زاهد»، «عبد کریم»، «رسولِ تُرک؛ آزاد شده امام حسین (ع)» دیگر آثاری است که به قلم سیف‌الهی منتشر و با استقبال روبرو شده است.

کتاب «ماجرای یک توبه ترکی!» در 167 صفحه و با قیمت 6000 تومان در 3000 نسخه منتشر شده است. علاقه‌مندان به تهیه این کتاب در تهران می‌توانند با شماره 66415420 و در مشهد با شماره‌های 2220348 و 2255200 تماس برقرار نمایند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها