امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11517
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۸
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، جهانبخش سلطانی در پایان مراسم بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان که به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، جهانبخش سلطانی در پایان مراسم بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی مطبوعاتی اصفهان که به عنوان یکی از مدعوین حضور داشت و برای تجلیل و تقدیم لوح از شهردار اصفهان پشت تریبون رفت، اظهار کرد: ‌من از جانب هنرمندان اصفهان از شهردار اصفهان عذرخواهی می‌کنم چرا که در این 10 سال شهردار فرهیخته و فرزانه اصفهان را نشناختیم.

وی با اشاره به اینکه اکنون به بیانات گران سنگ شهردار اصفهان گوش دادم، بیان کرد: من به هیچ دسته و گروه سیاسی وابسته نیستم و از اعماق وجود غبطه می‌خورم که چگونه من در این مدت سقاییان‌نژاد را نشناختم.

بازیگر سینما و تلویزیون اصفهان ادامه داد: هنرمندان اصفهان باید به حال خود افسوس بخورند که چطور مرد دانشمندی با این سطح آگاهی و فهم و دانایی را نشناخته و از وجودش برای اعتلای هنر اصفهان بهره نبرده‌اند.

وی تاکید کرد: من به عنوان یک هنرمند که 40 سال کار هنر انجام می‌دهم در مقابل تمامی حضار با بانگ بلند از شهردار عذر خواسته که ایشان را نشناخته‌‌ام کسی که با صداقت تمام در راه اعتلای فرهنگ و عمران این شهر قدم برداشت.

سلطانی ضمن افسوس برای خود و هنرمندان گفت: اینکه یک شهردار در این بازار روزگار بایستد و از اجرای عدالت و صداقت فریاد بزند بسیار مهم است و این تفکیک تمدن‌ها که تمام دنیا آن را تحریم کرده‌اند، نظاره کنیم که ما در کجای این سرزمین اسلامی ایستاده‌ایم.

وی اضافه کرد: شهردار اصفهان هر گامی که برداشته با آگاهی و دانش برای خدمت صادقانه بوده و افسوس از اینکه چرا در این مدت ایشان را نشناختم و با خود عهد بستم که در این مدت باقی مانده هر کاری برای تفهیم شخصیت دکتر سقائیان نژاد به هنرمندان انجام دهم.
انتهای پیام/63007/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها