امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115186
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با توجه به وضعیت بحرانی آب شهر تهران که در سال های گذشته بی سابقه بوده است،  این جشنواره قصد دارد با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با توجه به وضعیت بحرانی آب شهر تهران که در سال های گذشته بی سابقه بوده است،  این جشنواره قصد دارد با فراهم آوردن زمینه حضور اقشار مختلف مردم، فیلمسازان و هنرمندان در این حرکت فرهنگی -هنری،  نگاه مردم تهران به مساله کمبود آب را در قالب فیلم های موبایلی به نمایش بگذارد.

در این راستا از همه علاقمندان دعوت می شود تا آثار خود را تا 25 مهر ماه برای جشنواره ارسال کنند.

آثار رسیده پس از داوری و ارزیابی از شبکه های مختلف تلویزیون پخش می شود ودر مراسم اختتامیه از فیلم های موبایلی برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

علاقمندان برای اطلاع از فراخوان و شرکت در این جشنواره و بار گذاری فیلم های خود می توانند به نشانی اینترنتی   www.rasanehfest .ir  مراجعه کنند یا آثار خود را به صورت لوح فشرده برای دبیرخانه این جشنواره به آدرس پاسداران خیابان گل نبی خیابان ناطق نوری میدان قبا فرهنگسرای رسانه ارسال کنند. همچنین شماره تلفن 22888680 پاسخگوی علاقمندان شرکت در این جشنواره خواهد بود.

گفتنی است در این راستا حامد رهنما از سوی سید علی احمدی رئیس فرهنگسرا طی حکمی به عنوان دبیر جشنواره فیلم های موبایلی «گزارش یک نگرانی » منصوب شده است. رهنما بیش از این به عنوان معاون فرهنگسرای رسانه و دبیر جشنواره فیلم های صد ثانیه ای فعالیت داشته است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها