امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115217
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۸
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در همایش ملی پیشگیری از جرم به رویکرد

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در همایش ملی پیشگیری از جرم به رویکرد غربی‌ها پرداخت و گفت: اگر داعشی‌ها بغداد را بگیرند اشکال ندارد اما اگر شهروند آنها را بگیرند مشمول مجازات است البته معلوم نیست کشتن به دستور خودشان بوده و بخشی از سناریوشان بوده یا نه و باید به دیده ظن و گمان به آن نگاه کرد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در حالی به جمهوری اسلامی انتقاد می‌کنند که از جنایتکارترین نظام‌ها که اسرائیل است و مستبدترین نظام‌ها که انتخاباتی در آن رخ نمی‌دهد حمایت می‌کنند.

وی افزود: امروز جامعه ما جامعه آگاهی است و در چنین فضایی دستگاه‌های امنیتی و انتظامی می‌خواهند قانون را اجرا کرده و از وقوع جرم جلوگیری کنند.

سردار احمدی‌مقدم اظهار داشت: نگاه گذشته به جرم یک نگاه اقتدارگرایانه است و کمتر به عنصر جرم و تحلیل جرم می‌پردازد؛ بسترهای وقوع جرم باید شناخته شود و چرایی اینکه جرم چرا به وقوع می‌پیوندد نیز باید پیدا شود.

وی ادامه داد: متأسفانه همواره به سمت معلول رفته‌اند و ما را غافل از ریشه‌ها و علت‌ها می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها