امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11522
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۸
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست مسئولان و کارشناسان دارالقرآن‌های سازمان تبلیغات پنجشنبه 9 ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست مسئولان و کارشناسان دارالقرآن‌های سازمان تبلیغات پنجشنبه 9 خردادماه 1392 با حضور «مهدی قره‌شیخلو» رئیس و معاونان این سازمان به همراه مسئولان و کارشناسان دارالقرآن‌های سراسر کشور برگزار شد.

در این نشست قره‌شیخلو طی سخنانی سال 91 را یکی از پربارترین سال‌های قرآنی کشور بیان کرد و گفت: در سال 1391 با محقق شدن بودجه نیم درصدی، برنامه‌های خوب و متنوعی اجرا شد، همچنین امسال هم با توجه به تصویب 300 میلیارد تومان بودجه در قالب منشور توسعه فرهنگ قرآنی، آینده روشنی برای فعالیت‌های قرآنی پیش‌بینی می‌شود.

قره‌شیخلو با توصیه کارشناسان دارالقرآن‌ها برای عمل به قرآن گفت: ما باید خود را به اخلاق قرآنی مزیّن کنیم زیرا این موضوع مردم را به سمت قرآن کریم بیشتر جذب می‌کند، همچنین عمل ما به آموزه‌های قرآن کریم از فعالیت در زمینه قرآن تأثیر بیشتری دارد.

وی با اشاره به تدوین سند راهبردی سازمان دارالقرآن گفت: سند راهبردی سازمان در سال 1389 تدوین و سال 90 ابلاغ شد که راهکار و مبنای برنامه‌های ما همین سند راهبردی است، همچنین باید نتیجه فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌ها، اقبال مردم به سمت قرآن کریم باشد، زیرا در این صورت فعالیت‌های ما مثبت است.

رئیس سازمان دارالقرآن با توصیه مسئولان و کارشناسان دارالقرآن‌های سراسر کشور به تعامل با سایر نهادهای قرآنی اظهار داشت: ما باید با دستگاه‌های قرآنی و افراد حقیقی تعامل و هماهنگی داشته باشیم، زیرا در این صورت از موازی‌کاری‌ها جلوگیری و فعالیت‌های قرآنی رشد می‌کند.

قره‌شیخلو از تدوین نظام آموزشی در سازمان خبر داد و گفت: تدوین نظام آموزشی و برنامه‌های تبلیغی ـ ترویجی در سازمان دارالقرآن آغاز شده و در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های آموزشی کشور زیرنظر سازمان دارالقرآن فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها