امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115220
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۸
تعداد بازدید: 65
به گزارش گروه حماسه و مقاومت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خانواده شهید جعفر نظام‌دوست بعد از سال‌ها چشم‌انتظاری بر سر مزار فرزندشان حاضر شدند.

به گزارش گروه حماسه و مقاومت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خانواده شهید جعفر نظام‌دوست بعد از سال‌ها چشم‌انتظاری بر سر مزار فرزندشان حاضر شدند. خانواده شهید نظام‌دوست در مشهد زندگی می‌کردند که پس از احراز هویت شهیدشان به محل دفن وی در دانشکده صدا و سیما در تهران آمدند.

مادر شهید نظام‌دوست چند دقیقه‌ای برای افراد حاضر در مراسم سخنرانی کرد و گفت: سال‌ها چشم‌انتظار آمدن پسرم بودم تا اینکه یک روز در حیاط منزلمان به امام رضا(ع) سلام کردم حتی به حرمشان هم نرفتم. گفتم یا امام رضا تو خودت اینجا غریبی پسر من هم غریب است. خودت یک نشانی از او برایم بده. کمتر از یک ماه بعد با ما تماس گرفتند و گفتند پیکر فرزندتان احراز هویت شده و در دانشکده صدا و سیما آرام گرفته است.

این مادر شهید که اشک‌هایش جاری بود از همه کسانی که در بر سر مزارش در این مدت حاضر شدند تشکر کرد و گفت: خیلی ممنون که شما در تشیع جنازه پسرم شرکت کردید و در این مدت برایش خواهر و مادر و برادر بودید.
عزت الله ضرغامی رییس سازمان صداوسیما نیز در این مراسم حضور داشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها