امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115240
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۴
تعداد بازدید: 21
سیدعلی سیدی‌رکنی دبیرکل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به مواضع ...

سیدعلی سیدی‌رکنی دبیرکل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به مواضع مداخله‌جویانه نخست‌وزیر انگلیس در قبال ایران که ساعاتی پس از دیدار با رئیس‌جمهوری کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل متحد ایراد شد، اظهار داشت: انگلیسی‌ها رویه منطقی و مخصوص خودشان را انجام دادند و این رفتار از سوی دولت بریتانیا در قبال مردم ایران راهبرد همیشگی آنان محسوب می‌شود.

*کشور را کادوپیچ و تقدیم آن‌ها کنیم، بازهم دشمنی می‌کنند

وی با بیان اینکه مردم ایران به روباه‌صفتی دولت انگلیس پی برده‌اند، خاطرنشان کرد: مردم ایران به این نتیجه رسیده‌اند که انگلیس و همدستانش هیچ‌گاه قابل اعتماد نیستند و از کوچکترین فرصتی برای ضربه زدن به اصل نظام جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و شیعه استفاده می‌کنند اما متأسفانه مسئولین ما کمتر به روباه صفتی انگلیسی‌ها پی برده‌اند.

سیدی‌رکنی تأکید کرد: ما اگر کشورمان را کادوپیچ کنیم و دو دستی تقدیم آنها کنیم باز هم دست از دشمنی با مردم ایران برنمی‌دارند و رفتارهای کینه‌ورزانه آنان سابقه‌ای به طول تاریخ دارد.

دبیرکل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب ضمن توصیه به مسئولان دستگاه دیپلماسی کشورمان ‌تصریح کرد: به مسئولین می‌گوییم کاری نکنند که 13 آبان دیگری در سفارت انگلیس اتفاق بیفتد زیرا ملت ما در عملیات‌های انقلابی خود از کسی اجازه نمی‌گیرند و به وظیفه خود عمل می‌کنند؛ به همین دلیل آغاز فعالیت کنسولی سفارت بریتانیا در تهران از اساس غلط و اشتباه است و در مقطع فعلی ضرورتی هم ندارد.

*ضرورت پاسخ عملی و قاطع به رفتار انگلیس

وی اضافه کرد: رفتارهای توطئه‌آمیز سفارت بریتانیا در تهران باعث شد امروز این سفارت تعطیل شود و ضروری است مسئولین ما به این نکته مهم توجه کنند که چه اتفاقی افتاد این جاسوس‌خانه تعطیل شود.

دبیرکل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب با ذکر این نکته که مسئولین وزارت امور خارجه کشورمان باید پاسخ قاطع و عملی به مواضع دوگانه انگلیسی‌ها بدهند، بیان داشت: اگر پاسخ مناسبی به حرکات امروز سردمداران نظام سلطه داده نشود آنها در آینده رفتار خود را با شیوه‌های متنوع و بدتری تکرار خواهند کرد.

سیدی‌رکنی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها در بیانات خود درباره ماهیت واقعی انگلیس خبیث هشدار داده‌اند و در شرایط فعلی تنها با اتکاء به فرامین حضرت آقا می‌توان واکنش مناسبی نسبت به توهین‌های انگلیسی‌ها نشان داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها