امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115255
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۴
تعداد بازدید: 54
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پویش شکوفه‌های زیتون، به‌منظور حمایت مادی و معنوی از ایتام شهدای غزه در میان هنرمندان، فرهنگیان، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پویش شکوفه‌های زیتون، به‌منظور حمایت مادی و معنوی از ایتام شهدای غزه در میان هنرمندان، فرهنگیان، دانشگاهیان و ورزشکاران ایرانی شکل گرفته است. این پویش از دیروز آغاز شده و تا روز دوشنبه چهاردهم مهر ادامه دارد.

گلریزان حمایت از ایتام غزه با حضور هنرمندان، ورزشکاران، دانشگاهیان و اصحاب رسانه در تاریخ دوشنبه چهاردهم مهر در مجموعۀ فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار می‌شود.

این گلریزان به‌منظور کمک به ایتام شهدای غزه که والدین خود را در جنگ 51 روزه از دست داده‌اند، برگزار می‌شود و مبالغ دریافتی این گلریزان به‌همراه کمک‌های مردمی که در طول جنگ ازطریق درگاه اینترنتی امت واحده جمع‌آوری شده است، به‌صورت مرحله‌ای (ماهانه) به غزه انتقال می‌یابد.

بنابر این گزارش پیش از محمدرضا طالقانی، هادی ساعی و آرش میراسماعیلی، بهروز افخمی، ابوالقاسم طالبی و هادی مقدم‌دوست از کارگردانان سینما و تلویزیون کشور به این پویش پیوسته بودند.

انتهای پیام/س

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها