امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۲۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115268
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۳۵
تعداد بازدید: 91
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «پاورقی» عنوان برنامه‌ای است که همانند شیوه پاورقی در مطبوعات و نشریات، پاورقی و حواشی مهمتر از متن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «پاورقی» عنوان برنامه‌ای است که همانند شیوه پاورقی در مطبوعات و نشریات، پاورقی و حواشی مهمتر از متن خبرها را که امکان ارائه آنها در متن اصلی و بخش‌های رسمی خبری وجود ندارد پوشش می‌دهد.

این برنامه، خبرهای روز ایران و جهان در 6 حوزه خبر سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، علمی، فرهنگی- هنری، و ورزشی را در ساختار تلویزیونی ارائه می‌کند.

«پاورقی» با رویکرد فعالیت در حوزه ژورنالیسم تلویزیونی به شکلی پشت صحنه فعالیت تحریریه یک مجله خبری را به تصویر می‌کشد که با بهره گرفتن از گونه مستند نمایشی در قاب تلویزیون (Rreality Show) خبرها را اطلاع‌رسانی می‌کند.

در مجله «پاورقی» دبیران هر یک از سرویس‌های 6 گانه خبری در قالب جلسه‌ای مشترک، صفحات بسته شده مجله را نهایی کرده و با گپ و گفت پیرامون خبرهای کار شده در هر یک از صفحات، در واقع اخبار روز ایران و جهان را تحلیل و بررسی می‌کنند.

مجله پاورقی در ساختار برنامه‌های ترکیبی تلویزیونی تهیه شده و محتوای آن در قالب بخش‌های تولیدی، گزارشی و گفت‌وگو ارائه می‌شود.

این برنامه هر شب از شنبه تا سه‌شنبه و غیر از ایام تعطیل از ساعت 22:30 به مدت 90 دقیقه به صورت زنده پخش می‌شود. مجله «پاورقی» در اداره کل تولید و تأمین برنامه‌های خبری شبکه خبر تهیه شده و با تهیه‌کنندگی و اجرای مهدی خسروی به زودی روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها