امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115294
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; موسی‌الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه)

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; موسی‌الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: اظهارات داعش در مقابله با مردم انقلابی یمن نشان می‌دهد که این گروه تروریستی غلام حلقه‌به گوش استکبار جهانی است و آمریکا و هم‌پیمانانش به دنبال زور‌گویی و ستم و مقابله با اسلام واقعی و مردم انقلابی است.

وی افزود: آمریکا و همپیمانان آن تروریست‌پرورند و دنیا را در کام آتش هواهای نفسانی خود می‌سوزانند و جنایات زیادی را در فلسطین، سوریه، عراق، افغانستان و تمام دنیا صورت می‌دهند که البته نابود خواهند شد و حق به پیروزی خواهد رسید که این وعده الهی است.

نماینده بجنورد خاطرنشان کرد: برای مقابله با تحریم و رکود اقتصادی نیازمند اجرای اقتصاد مقاومتی هستیم که با اجرای صحیح مسکن مهر و قانون جامع مسکن و رفع بوروکراسی حاکم بر صندوق توسعه ملی و بانک‌های عامل مقدور است.

ثروتی تصریح کرد: رفتارهای مدیران عامل بانک‌ها و وزارت صنعت و صندوق توسعه ملی حاکی از ناهماهنگی و بی‌برنامگی تیم اقتصادی دولت است که امیدوارم رئیس‌جمهور به این موضوع توجه داشته و سهمی برای استان‌ها منظور کند و یا حداقل استان‌های کمتر توسعه یافته را مورد توجه جدی قرار دهد.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات جدی جامعه عملکرد نامناسب معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و معاونت منابع و سرمایه انسانی است که در چارچوب قانون عمل نمی‌کنند و مفهومی به نام عدالت و توزیع مناسب اعتبارات و امکانات مشاهده نمی‌شود با وجود تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد معاونت برنامه‌ریزی اصلاح رویه و روش مشاهده نمی‌شود.

نماینده بجنورد در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار