امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115296
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه)

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: انگلیس هنوز در دوران قرن نوزدهم به سر می‌برد و درک اینکه دنیا وارد قرن بیست و یکم شده است را ندارد، کشوری که عرضه ندارد منطقه سرزمینی خود را حفظ کند برای کشور پرقدرتی مثل ایران امر و نهی می‌کند.

وی افزود: اگر حکومت استعمار‌گر پیر انگلیس عرضه دارد شهروندان خود را در مقابل تروریست‌های دست‌پرورده‌اش که در منطقه پخش شده است حفظ کند و می‌خواهم تا پاسخ لازم از سوی رئیس‌جمهور و اظهارات بی‌ادبانه نخست‌وزیر انگلیس داده شود.

نماینده قم خاطرنشان کرد: آنها که ذوق‌زدگی در مناسبات با غرب را دارند و حل همه مشکلات کشور را در گرو برقراری رابطه با غرب می‌دانند باید بدانند اولا دوستان و مستعمرات غرب در منطقه امروز در مقایسه با جمهوری اسلامی ایران در چه وضعیت امنیتی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی قرار دارند و ثانیا دولتمردان ما بدانند نمایندگان مجلس تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا دولت در خدمت‌رسانی به مردم و حل مشکلات معیشتی آنها موفق شود.

امیرآبادی تصریح کرد: ما اعتقاد داریم به جای اتکا به خارج برای حل مشکلات اقتصادی باید تمام نهادهای حکومتی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی همدل و پشتیبان یکدیگر باشند و از تمام ظرفیت‌های ملت ایران برای رشد و پیشرفت کشور استفاده کنند.

وی ادامه داد: با گذشت یک سال از عمر دولت چرا سازمان صدا و سیما به عنوان رسانه ملی باب خود را برای منتقدان باز نمی‌کند؟ به نظر می‌رسد زمان ارزیابی عملکرد دولت فرا رسیده، برای کمک به مدیریت اجرایی کشور و رفع نواقص می‌شود در برنامه‌های کارشناسی عملکرد دولت را مورد نقد منصفانه قرار داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها