امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115299
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران با صدور نامه‌ای خطاب به روحانی ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران با صدور نامه‌ای خطاب به روحانی اعلام کرد: از جنابعالی به عنوان منتخب مردمی که در راه آرمان‌هایشان به ویژه آرمان استقلال و ایستادگی در مقابل زورگویی‌ها صدها هزار شهید تقدیم این راه کرده‌اند، انتظار می‌رفت و می‌رود که مقابل این یاوه گویی‌ها موضعی قاطع اتخاذ کنید.
متن این نامه به شرح ذیل است:
«جناب آقای رئیس جمهور
سلام علیکم
همانطور که واقفید یکی از مؤلفه‌های اصولی انقلاب اسلامی حفظ استقلال و ایستادگی در مقابل زورگویی و استکبار است؛ آن هم ایستادگی عملی و بیانی. ماجرای احضار سفیر شوروی سابق و برخورد با وی نمونه‌ای از سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران بر مبنای سه اصل عزت، حکمت و مصلحت بود.

امروز متاسفانه شاهد جسورتر شدن دشمن نسبت به ایران اسلامی هستیم. جناب آقای روحانی چند روز پیش شاهد اظهارات سخیف نخست وزیر انگلیس خبیث بودیم، کشوری که هر جا خون بشریت از چنگالی می‌چکد ریشه و اساسش سیاستمداران این روباه پیر هستند. هر چند از دشمنان انتظاری جز دشمنی نیست اما از جنابعالی به عنوان منتخب مردمی که در راه آرمانهایشان به ویژه آرمان استقلال و ایستادگی در مقابل زورگویی‌ها صدها هزار شهید تقدیم این راه کرده‌اند، انتظار می‌رفت و می‌رود که مقابل این یاوه گویی‌ها موضعی قاطع اتخاذ کنید.

امروز مع‌الاسف دستگاه سیاست خارجی دولت حضرتعالی سه اصل عزت، حکمت و مصلحت را با اشتباه راهبردی هم عرض تعریف می‌کند و این یعنی هر جا مصلحت آن هم به تشخیص همین دستگاه حکم کند، عزت از اولویت خارج می‌شود در حالی که طبق دستور اسلام عزت رأس این مثلث است و حکمت و مصلحت باید در جهت و خدمت حفظ عزت حرکت کند و همانطور که خداوند در آیه 139 سوره نساء می فرماید « آنان که کافران را به جای مومنان به دوستی بر می‌گزینند آیا به نزد آنان عزت می‌جویند؟ پس بدانند که عزت همه از آن خداست» سیره ائمه معصومین علیهم السلام نیز حاکی از حفظ همین اصل یعنی حفظ عزت به جای پذیرش ذلت و گذشتن از جان مبارکشان در این راه است.

اتهام حمایت ایران از گروه‌های تروریستی، رفتار نادرست با مردمش و تلاش برای دستیابی به سلاح هسته‌ای آن هم توسط نخست وزیر دولت جنایتکاری چون انگلیس که هنوز خشونت، سرکوب و کشتار دانشجویانش که در اعتراض به افزایش شهریه اقدام به برگزاری تجمع کرده بودند از ذهن‌ها پاک نشده است، گزافه‌ای است که نباید با سکوت آن هم پس از دیدار با جنابعالی همراه شود.
جناب آقای رئیس جمهور

همانطور که بارها و بارها رهبر انقلاب فرموده‌اند، ما نیز تاکید می‌کنیم که به جای چشم داشتن به آمریکا و غرب که طبق اعترافات کارشناسانشان قدرت آنها رو به افول است تکیه به ظرفیت درون‌زای کشور راهگشای حل مشکلات است و این امر خداوند است که فرموده « بر کافران تکیه نکنید بلکه، خداوند یاور و مولای شماست و او بهترین یاری دهندگان است».
جناب آقای روحانی

امید است تا بیش از این دیر نشده پاسخی قاطع و در خور شأن و طراز انقلاب اسلامی به فحاشی و گزافه گویی دولت مستکبر انگلستان بدهید.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها