امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115304
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 67
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، هیات جمهوری اسلامی ایران به ریاست معاون وزیر کشور جهت ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، هیات جمهوری اسلامی ایران به ریاست معاون وزیر کشور جهت شرکت در اجلاس سالانه کمیته اجرایی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان موسوم به اکسکام راهی ژنو شد.

این نشست همه ساله در نیمه اول مهر ماه در مقر سازمان ملل متحد در ژنو با حضور نمایندگان کشورهای عضو برگزار می‌شود و مسائل مربوط به پناهندگان مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

ذوالفقاری در این نشست نسبت به ارائه گزارشی از خدمات ارائه شده توسط کشورمان به پناهندگان سخنرانی خواهد داشت و با مقامات عالی رتبه بین‌المللی به منظور پیشنهاد راهکارهای پایدار برای حل مسئله پناهندگی، بازگشت داوطلبانه پناهندگان به موطن اصلی، افزایش کمک‌های بین‌المللی جهت سازندگی افغانستان به منظور ادغام مجدد پایدار و افزایش آمار اسکان مجدد در کشور ثالث ملاقات و مذاکره خواهد نمود، کاظمی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در این سفر همراه ذوالفقاری معاون وزیر کشور می‌باشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها