امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115316
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در جلسه امروز یکشنبه ششم مهر کمیسیون کشاورزی لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در جلسه امروز یکشنبه ششم مهر کمیسیون کشاورزی لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در مؤسسه استاندارد و اندازه‌شناسی کشورهای اسلامی (سمیک) تصویب شد.

همچنین انتخاب دست‌کم دونفر از اعضای کمیسیون به عنوان ناظر در شورای ملی ایمنی زیستی دستور کار دیگر کمیسیون بود که عباس رجائی، عباس پاپی زاده و سکینه عمرانی برای معرفی به صحن برگزیده شدند.

در ادامه، لایحه یادداشت تفاهم بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در مورد استفاده مشترک از دروازه مرز زمینی رازی و کاپی‌کوینیز با نظر اعضا تصویب و در دستورکار صحن مجلس قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، طرح استفساریه شمول و یا عدم شمول مالیات و عوارض بر ارزش افزوده و عوارض بر آلایندگی تولیدات مناطق آزاد و ویژه اقتصادینیز از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود که با رأی مثبت نمایندگان در جلسه امروز تصویب شد.

در انتها نیز لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پروتکل کنوانسیون پیشگیری از آلودگی دریایی ناشی از تخلیه پسماند و سایر مواد نیز با نظر نمایندگان به کارگروه تخصصی منابع طبیعی مجلس ارجاع شد که پس از رفع ابهامات مجددا در کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها