امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115329
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجتبی سیف در نشست خبری طرح تابستانه به 467 شهید امداگر جمهوری اسلامی ادای احترام کرد و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجتبی سیف در نشست خبری طرح تابستانه به 467 شهید امداگر جمهوری اسلامی ادای احترام کرد و گفت: امروز به صورت سمبولیک بر سر مزار شهدای گمنام حاضر شدیم و بار دیگر با آنها تجدید میثاق کردیم.

وی در مورد حمایت از امدادگران سازمان خود گفت: بیمه مسئولیت به جهت اینکه ممکن است امدادگران در صحنه حوادث برای نجات افراد خسارات مادی به بار آورند آنها را تحت پوشش قرار می‌دهد تا این خسارت جبران گردد.

سیف تأکید کرد: بیمه بی‌نام نیز دیگر بیمه‌ای است که اگر در صحنه‌های مختلف برای امدادگران اتفاقی رخ دهد آنها را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

وی همچنین به شناسایی امدادگرانی که تازه ازدواج کرده‌اند اشاره کرد و گفت: تصمیم داریم برای این افراد خدمات ویژه‌ای لحاظ کنیم.

قائم مقام سازمان امداد و نجات هلال‌ احمر در مورد همکاری مشترک با انرژی اتمی در تربیت امدادگران هسته‌ای گفت: برخی سازمان‌ها مانند انرژی اتمی و پتروشیمی در خود گروه‌های امداد و نجات دارند و با انعقاد تفاهمنامه مشترک میان هلال‌احمر و آنها ما می‌توانیم در صورت نیاز به آنها کمک کنیم یا آنها از کمک ما بهره‌مند شوند.

سیف در پاسخ به پرسشی درباره امدادگران سرباز گفت: خوشبختانه رئیس سازمان امداد و نجات روابط خوبی دارد و معتقد است که چون سازمان امداد و نجات داوطلب‌محور است و وظایف حاکمیتی نیز دارد باید امدادگرانی که به مرحله سربازی رسیده‌اند سربازی خود را در کنار سایر امدادگران سپری کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها