امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115334
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بابلسر، دلاور بزرگ‌نیا پیش از ظهر امروز در همایش روز جهانی جهانگردی در سالن اجتماعات میزبان بابلسر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بابلسر، دلاور بزرگ‌نیا پیش از ظهر امروز در همایش روز جهانی جهانگردی در سالن اجتماعات میزبان بابلسر اظهار داشت: گردشگران نقش مهمی در توسعه صنعت استان دارند.

وی با اشاره به اهمیت صنعت گردشگری با بیان اینکه زندگی بدون گردشگری قابل توجیه نیست، به نگاه مثبت استاندار مازندران به بحث صنعت گردشگری اشاره کرد و بیان داشت: مسئولان استان به این نتیجه رسیدند که توسعه استان با توجه به صنعت گردشگری امکان‌پذیر است که با توجه به این اصل مهم بحث گردشگری را در کنار بحث کشاورزی مطرح کردند و به توجه آن تاکید نمودند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به اینکه در حال حاضر دنیا به این اصل مهم دست یافته که توسعه و پیشرفت در گرو صمیمیت و همدلی به دست می‌آید و نیازی به دشمنی نیست، عنوان کرد: بر این اساس گردشگری نوین بر پایه وفاق و همدلی شکل گرفت.

بزرگ‌نیا با بیان اینکه امروز برای صنعتی تلاش می‌کنیم که گردشگری داخلی آن سبب وفاق ملی و گردشگری خارجی مبنای صلح و دوستی باشد، بیان کرد: از امروز خود را سربازان صلح جهانی بدانیم و برای رسیدن به آن تلاش کنیم.

انتهای پیام/86010/ح10/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها