امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115339
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
آراسب احمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، گفت: حرکت بزرگی که در محک آغاز شده یک حرکت اجتماعی است که ناشی از ظرفیت‌های بزرگ در آن دارد. ...

آراسب احمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، گفت: حرکت بزرگی که در محک آغاز شده یک حرکت اجتماعی است که ناشی از ظرفیت‌های بزرگ در آن دارد. مؤسسه محک توانست در بخش مدیریت پروژه از سوی انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه ( IPMA) در لیست فینالیست‌ها قرار گیرد.

وی ادامه داد: این انجمن بین‌المللی جوایزی را به پروژه‌های عمرانی و اقتصادی می‌دهد که این بار خط جدیدی را برای مؤسسات غیردولتی بشردوستانه باز کرده است.

احمدیان افزود: محک نیز در راستای مدیریت و توسعه دو ساله، در سال 91 و 92 توانست در این ارزیابی مدیریتی قرار گیرد و بر اساس ممیزی انجام شده تنها فینالیست‌ در سطح جهان در حوزه مؤسسات غیردولتی بشردوستانه شود و اکنون وارد ارزیابی نهایی شده است.

مدیرعامل مؤسسه خیریه محک گفت: مؤسسه محک توانسته سطحی از امتیاز را در انطباق با استانداردهای بین‌المللی کسب کند و ظرف فردا سطح‌بندی جایزه در رتبه طلا یا نقره اعلام می‌شود این در حالی است که سایر بخش‌های عمرانی و اقتصادی 3 فینالیست داشته است اما در بخش مؤسسات غیردولتی تنها محک بوده که در سطح جهان به فینال راه یافته است.

احمدیان کسب این رتبه را یک موفقیت بزرگ دانست و گفت: محک می‌تواند به عنوان یک سازمان مردم‌نهاد در کنار منابع مالی که ناشی از کمکهای مردمی است در قالب شیوه‌های استاندارد بین‌المللی برای ارائه خدمت به کودکان سرطانی خدمات شایسته‌ای عرضه کند.

وی گفت: در موسسه خیریه کودکان سرطانی محک از بدو تأسیس یعنی از سال 70 تاکنون، 21 هزار پرونده کودکان مبتلا به سرطان تشکیل شده که 9500 پرونده فعال است و از این تعداد سالانه 6500 کودک سرطانی به محک مراجعه می‌کند.

احمدیان افزود: کودکان مبتلا به سرطان را در 32 دانشگاه علوم پزشکی دولتی و دانشگاهی تحت حمایت قرار می‌دهیم و هزینه‌های آنها را پشتیبانی می‌کنیم همچنین در بیمارستان فوق تخصصی محک تمام درمان‌ها توسط این مؤسسه تحت پوشش قرار دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها