امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115340
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، چهارمین دوره مهر پایداری؛ تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران آموزش و پرورش منطقه 6 ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، چهارمین دوره مهر پایداری؛ تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران آموزش و پرورش منطقه 6 امروز با حضور حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، محمد حسین کفراشی مدیرکل شاهد و امور ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، حمید علی صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، عظیم بابایی شهردار منطقه 6، زهرا پروازی مقدم رئیس آموزش و پرورش منطقه 6 تهران و جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در سخنانی اظهار داشت: آموزش و پرورش، محور توسعه است و اگر همه به آن کمک کنند، فرهنگیان قادر هستند از ارزش‌های انقلاب به خوبی پاسداری کنند.

وی ادامه داد: به نوشتن کتاب‌های دفاع مقدس و رمان‌های مربوط به آن بیش از پیش نیاز داریم و این کار از دست فرهنگیان و دانش‌آموزان ساخته است تا در این عرصه قدم بردارند.

کفاش افزود: اگر امروز حرفمان را در دنیا راحت می‌زنیم به برکت خون‌های ارزشمند شهدا و رزمندگان است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس ما با جنگ و خشونت متفاوت است چرا که ما دفاع کردیم و ایستادیم و مردم ایران در طول تاریخ و مسلمان‌ها هرگز خشونت طلب نبوده و نیستند و پیامبر بزرگ ما (ص) پیام‌آور صلح بوده اما به ما یاد داده است در مقابل ظلم بایستیم.

وی یادآور شد: در طول دفاع مقدس مقاومت کردیم و در برابر نامردی‌ها و ظلم و ستم ایستادیم و باید بدانیم دفاع از شرف و دین با خشونت و جنگ فرق دارد ما هرگز نجنگیدیم بلکه دفاع کردیم.

کفاش اضافه کرد: استکبار به دنبال آن است که دفاع مقدس ما و اندیشه ایستادگی و ایثار حزب‌الله را با اندیشه‌های افراطی‌گری مخلوط کند و بدانید که النصره، القاعده و داعش زائیده خود غربی‌هاست.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: دفاع مقدس ما فرهنگ مهربانی است و بسیجیان و ایثارگران مهربان‌ترین‌ها هستند و اینگونه باید باقی بمانند و دفاع مقدس ما از جنس مهربانی و ایثارگری است.

کفاش یادآور شد: حس زیبای دفاع مقدس بسیار باارزش است و نیاز داریم در منابع آموزشی و کلاس‌های درسمان از دفاع مقدس بگوییم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها