امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115343
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرتیپ دوم پاسدار سعید منتظرالمهدی در همایش ملی پیشگیری از جرم با تبریک هفته دفاع ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرتیپ دوم پاسدار سعید منتظرالمهدی در همایش ملی پیشگیری از جرم با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: همه بر این واقعیت اذعان دارند که جرم و کج‌روی چهره جامعه را مکدر ساخته و افزایش جرم حتی به کمترین اندازه آسایش را از مردم صلب می‌کند.

معاونت اجتماعی ناجا تصریح کرد: امروز ناجا افتخار دارد با رویکرد جدید اجتماعی در جای‌جای نیروی انتظامی اقدامات خوبی را به انجام برساند تا جرم را کاهش دهد.

دبیر همایش ملی پیشگیری از جرم ادامه داد: بر اساس شواهد افزایش جرم آرامش را از جامعه کم می‌کند و ارتباط مستقیمی با کاهش اعتماد عمومی خواهد داشت.

وی به تلاش همکارانش در ناجا اشاره داشت و گفت: همواره تأکید بر آموزش مبتنی بر درمان داشته‌ایم چرا که با توجه به بروز و تنوع آسیب‌های متعدد نیاز مبرم مداخله کارشناسان و تشکیل مراکز مددکاری در استان‌ها نیز به چشم می‌خورد.

معاونت اجتماعی ناجا ادامه داد: امروز معاونت اجتماعی ناجا افتخار دارد با حضور در مراکز مشاوره و همچنین حضور در 600 کلانتری این رویداد بزرگ را شاهد باشد که با مداخله مؤثر بتواند بیش از 70 درصد پرونده‌ها را به مصالحه برساند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار