امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115359
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضا کفاش در خصوص تحقق درخواست‌های رئیس جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی سال گذشته ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضا کفاش در خصوص تحقق درخواست‌های رئیس جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی سال گذشته مبنی بر حذف تنبیه‌بدنی از مدارس، اظهار داشت: آموزش و پرورش برای حذف تنبیه‌بدنی و تحقیر دانش‌آموزان در برخی از مدارس کشور، برنامه‌هایی را در نظر دارد.

وی تصریح کرد: ‌برگزاری دوره آموزش ضمن خدمت معلمان با عنوان شیوه‌های مؤثر تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت، تبیین و توجیه روش‌های تربیتی جایگزین تنبیه در همایش‌ها و گردهمایی‌ها از جمله اقدامات صورت گرفته است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش افزود: ‌تشکیل کمیته مقابله با تنبیه بدنی دانش‌آموزان، کنترل هیجان و ارائه خدمات آموزشی مجازی به جامعه فرهنگیان و فعال سازی کمیته‌‌‌های نظارت و ارزیابی برای حضور مستمر و نامحسوس در مناطق آموزشی کشور از اساسی‌ترین اقدامات برای حذف تنبیه بدنی است.

کفاش تأکید کرد: در صورت مشاهده موارد تخلف در زمینه تنبیه‌بدنی دانش‌آموزان، برخورد قاطع و قانونی با آن صورت خواهد گرفت.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس جمهور در مراسم بازگشایی مدارس در مهر سال ۹۲ درخواست‌هایی از آموزش و پرورش مبنی بر اجرای زنگ انشاء، زنگ گفت‌وگو و کتابخوانی و همچنین در خصوص حذف تنبیه بدنی از مدارس، داشتند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها