امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115362
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، مهیار رستگار بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی استان با اشاره به وقوع یک حادثه مرگبار در ساعات ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، مهیار رستگار بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی استان با اشاره به وقوع یک حادثه مرگبار در ساعات پایانی شب گذشته اظهار کرد: شب گذشته یک دستگاه موتورسیکلت با سه نفر سرنشین که در جهت خلاف محور اصلی رشت‌ـلاهیجان در حرکت بود، با یک دستگاه ام‌وی‌ام برخورد کرد که در اثر شدت حادثه دو سرنشین موتور در دم فوت کرد و یک نفر در بیمارستان جان خود را از دست داد.

وی رعایت نکردن قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط راننده موتورسیکلت در ساعات پایانی شب را دلیل مرگ او و خانواده‌اش عنوان کرد.

فرمانده پلیس راه گیلان جان باختگان این حادثه را پدر «راکب موتور»، مادر و کودک هشت ساله ذکر کرد و یادآور شد: در حادثه دیگری که در محور رشت به انزلی اتفاق افتاد، یک دستگاه موتورسیکلت در اثر انحراف به چپ با یک دستگاه پراید برخورد کرد.

وی ادامه داد: در اثر این حادثه راننده 20 ساله موتورسیکلت در دم کشته شد و سرنشین آن نیز به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

رستگار با اشاره به اینکه بی‌احتیاطی در ماه‌های گذشته جان موتورسواران و همراهان آنها را گرفته است، خاطرنشان کرد: موتورسیکلت همچنان به عنوان یک تهدید جدی برای تمام هموطنان به ویژه راکبان موتور محسوب می‌شود.

وی بیش از 30 درصد تلفات جاده‌ای استان متعلق به موتورسیکلت دانست و تصریح کرد: تشدید اقدام‌های کنترلی و حفاظتی برای این قشر در جاده‌ها امری ضروری است.

فرمانده پلیس راه گیلان موتورسیکلت را در برابر حوادث رانندگی آسیب‌پذیر خواند و یادآور شد: استفاده از کلاه ایمنی برای فرد راکب و همراهانش یک الزام است.

وی رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد تاکید رانندگان موتورسیکلت عنوان کرد و متذکر شد: امیدواریم با رعایت تمام قوانین تصادفات و تلفات ناشی از این وسیله نقلیه بسیار خطرناک کاهش یابد.

انتهای پیام/2300/ت30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار